Wpis z mikrobloga

Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. W przyszłym roku mamy #slub jej siostry, a ona już chce kupić sukienkę, bo mówi że jak jeszcze poczeka to będzie za późno xD #logikarozowychpaskow.

Która z tych sukienek wam bardziej się podoba? Druga w komentarzu. Mnie się obie podobają i nie umiem doradzić. Szczególnie liczę na pomoc mirabelek.

#kiciochpyta #wesele #modadamska #zwiazki
Keke44 - Pomocy, bo mój #rozowypasek nie daje mi spokoju. W przyszłym roku mamy #slub...

źródło: comment_BoVD5t2MfF77sZjiRj5cOx4sOQ0EC7DZ.jpg

Pobierz

Któa sukienka jest ładniejsza.

  • sukienka nr 1 66.2% (935)
  • sukienka nr 2 33.8% (477)

Oddanych głosów: 1412

  • 128
  • Odpowiedz
W polskiej tradycji biały kolor jest zarezerwowany dla Panny Młodej i żadna kobieta na weselu nie powinna się ubierać na biało.


@Adriian321: W polskiej tradycji biała suknia ślubna jest symbolem czystości, a tego o jej siostrze stanowczo powiedzieć nie można. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Keke44: a co cię to obchodzi człowieku z kim ona sypia? Masz coś chyba pod kopułą. Nie powinno ubierać się białej i tyle ale czego się spodziewać bo jakichś burakach.
  • Odpowiedz
@Keke44: chyba chce zrobić mocno na złość siostrze idąc w białej sukience... i to 100% białej bez żadnych kolorystycznych elementów. Moim zdaniem nie wypada. Jak chce w jasnej, to niech idzie w jakiejś beżowej.
  • Odpowiedz