Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu napiszę Wam jakie zmiany czekają nas w 4 edycji #wykopowaintegracja.

1. Maksymalna łączna ilość uczestników: bez ograniczeń, zapisy będą trwały 3 dni.
2. Nowa pula obowiązkowych tematów do poruszenia w rozmowie.
3. Podział na województwa:
Zostanie stworzonych 16 wpisów
W przypadku osób mieszkających za granicą osoby, należy wybrać swoje rodzinne województwo.
np.
dolnośląskie <-- jeżeli mieszkasz tutaj, kliknij i zaplusuj.
lubelskie <-- jeżeli mieszkasz tutaj, kliknij i zaplusuj.
Został również opracowany specjalny system losowania [1+1]
1) Jeżeli mieszkasz w Małopolsce to trafisz na osobę z tego samego województwa bądź z Świętokrzyskiego.
2) Jeżeli mieszkasz w województwie Mazowieckim to trafisz na osobę z tego samego województwa bądź z Podlaskiego.

O kolejnych zmianach będę informował.
Pozdrawiam FHA
Pobierz FHA96 - W nawiązaniu do wpisu napiszę Wam jakie zmiany czekają nas w 4 edycji #wykopo...
źródło: comment_xmn0T6hR3myZueijZCgQ44BMnt84L5qf.jpg
  • 48
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (180)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @porBorewicz07 @ZbeszczeszczonyPrzezSondoweK @losmarineros @Mordok @zdanewicz @Kacpa100 @pancreas @Renilen @slepauliczka @Szkalownik @SmutnyStulejarz @yourgrandma @Radziwil172 @MechanicznyTurek @Alasthor @aliasef @Droppa @kuba1992wwa @tallman @galaxybear
W przypadku osób mieszkających za granicą osoby, należy wybrać swoje rodzinne województwo.


@FHA96: a jak urodziłam się za granicą to mam nie plusować w ogóle, czy np. wybrać te województwo w którym chwile mieszkałam w Polsce?
Ktoś oświeci swój czas. Zorganizuje coś. Widać, że się przykłada. Wychodzi z kolejnymi pomysłami. Ale nie. Musi się znaleźć ktoś, kto będzie narzekał. A bo jak ktoś nie z Polski? A jak ktoś się urodził za granicą? To nie plusuj. Poczekaj do następnej edycji. Z resztą nikt nikogo nie sprawdza. Możesz być z mazowsza, a dać plusa na opolskie.