Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem jedną z tych zadbanych karierowieczek, z wykształceniem, charyzmą i pieniędzmi. Długo umawiałam się z facetami ze swojej kasty, uważając wręcz siebie za sapioseksualistkę. Imponowała mi wiedza, lotność umysłu, myślenie abstrakcyjne i oryginalna dedukcja. Choć moje związku z tymi geniuszami intelektu nie były łatwe, to łudziłam się że w końcu odnajdę swojego Einsteina. Aż poznałam typowego pracownika fizycznego, wkurzając się na kolejnego inteligencika, który stosował wobec mnie jakieś dziecinne manipulacje i mi przeszła ochota na bystrzaków. Ten pozornie prosty chłopak to coś wspaniałego - uosobienie męskości, świetnie zbudowany, z szorstkimi od młotów pneumatycznych dłońmi, z historią wypisaną bliznami od ciężkiej pracy. A co najlepsze on nie stosuje tępych gierek, nie czai się i nie ma syndromu srania wyżej od wysokości odbytu. Wali prosto z mostu, patrzy na mnie jak na ósmy cud świata, a jak ktoś mnie złapie za dupe przy nim, to mu #!$%@?. A gdy jesteśmy sami to tak rzuci o ścianę, podniesie i zacznie całować, jak żaden analityk ani dyrektorek wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam ten styl życia!

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #mirabelkipolecajo #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27