Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #niebieskiepaski, mam kolegę. Parę razy spotkaliśmy się sam na sam, parę razy w grupie, parę razy on do mnie dzwonił, parę razy ja do niego.
Nie chcę być nachalna, czasem jak do niego napiszę to mi odpisuje po 3 dniach lub wcale, czasem od razu.
Ale nic więcej z tego nie ma :( A ja bardzo bym chciała.
Czy jest jakaś szansa? Czy jestem już tylko zwykłą koleżanką?

#zwiazki #rozowepaski #tfwnbf #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 15
SMS są słabe i ja na przykład na nie odpowiadam, bo wychodzę z założenia jeśli ktoś coś chce to dzwoni. Tak samo zainteresowana osoba dzwoni i umawia spotkanie. Tak się nie dzieje więc nie wykazuje inicjatywy to traktuje Cię jako koleżankę ewentualnie jakaś opcję B lub C albo wypełnienie wolnego czasu. czy tak traktujesz osobę która ci się spodoba? no nie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tutaj co piszą, jeżeli ci zależy to musisz dać wyraźny sygnał, że ci się podoba, czujesz się nie pewnie bo musisz zaryzykować, teraz wyobraź sobie co musi przechodzić nieśmiały facet, nie baw się w gierki i ładne oczy albo pytanie czy ma dziewczynę bo takie rzeczy to tylko na wybadanie terenu jeżeli naprawdę ci zależy to tylko walisz prosto z mostu.