Wpis z mikrobloga

Dzięki wszystkim z poprzedniego wpisu za modlitwę #mirkomodlitwa, trzymanie kciuków i każdy gest na który pozwoliła wam wiara/brak wiary, choćby za ciepłą myśl. Udało się, w teście nifty nie zostały wykryte żadne trisomie i wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć z żoną zdrową córeczkę! Przy okazji #chwalesie. Jeszcze raz wielkie dzięki!
  • 33
  • Odpowiedz
@LB55 Gratuluję, ja mialem taką samą sytuację 2 miesiace temu. Z tym, że u nas postanowili wykonać aminopunkcję bo szkoda czasu na nifty. Przez 3 tygdonie żyliśmy w takim stresie, że szkoda gadać.

Na szczęście u nas też wszystko sie udało.
Jestem nie wierzący, wiec sie nie pomodlę, ale życzę waszej córeczce dużo zdrowia.

P.s My tez bedziemy mieli córkę. :)
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: To my na nifty czekaliśmy tylko 2 tygodnie w sumie niecałe ale stres masakryczny. Amniopunkcji się baliśmy szczerze mówiąc. Nasłuchaliśmy się strasznych historii.

@Ertrael: Maria Krystyna bo wymodlone + po prababci i babci
@Leta: Bóg zapłać :)
@simperium: Wychowam :)
@HAL__9000: Musieliśmy a w planach są następne!
  • Odpowiedz
@LB55 Aminopunkcja to okolo 0,5% szans na komplikacje. No i mamy dzieki temu 100% pewności że nie żadnych wad wrodzonych.

Po aminopunkcji można za dopłatą zrobić tak zwane badanie FISH. Wstepne wyniki, podobne do nifty masz po 3 dniach.

Ale oczywiście mam nadzieję, że ta wiedza ci sie nigdy nie przyda :)
Zdrowia Mireczku, ciesz sie teraz z żoną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dobrytyp ja to wiem ale generalnie nifty tez ma prawie 100% skutecznosci a stwierdzilismy ze bezpieczniejsze. Naszczescie juz po wynikach i wszystko ok stres skończony az do nastepnej okazji :P
  • Odpowiedz
@LB55: dzisiaj sobie przypomniałem o Twoim wpisie i postanowiłem znaleźć kontynuację. cieszę się, że wszystko poszło dobrze.
Tak zupełnie na marginesie wiecie już gdzie będziecie rodzić? Ja od siebie (i żony) odradzam Żeromskiego, a polecam Kopernika :) a o reszcie nie mam doświadczenia z pierwszej ręki.
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: u nas będzie córeczka :) żeromskiego też odrzucaliśmy raczej, myślimy nad ujastkiem, do kopernika mamy średni dojazd ale mamy jeszcze trochę czasu żeby się decydować :) dzięki za info :)
  • Odpowiedz