Wpis z mikrobloga

@ninakraviz: zgadzam się, kolonoskopia nie jest jako takim bolesnym badaniem. Mnie np. bolało gdyż mam pokręcone jelita ale to nie jest jakiś ból którego nie da się znieść. Bywało gorzej :)
@ETplayer: Też mam crohna, dodatkowo ostatnio obudziłem się z bólem brzucha i przy załatwianiu czułem jakby jedzenie miało problem z przedostaniem się, miałem też nudności. Nie chcę myśleć nawet o zaostrzeniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@savanna: Mirabelko ciesz się, że dożylnie :D Sam miałem 2 kolono xD Za 1 razem z intubacją, za drugim dożylnie. Zdecydowanie polecam tę drugą opcję. Po pierwszym razie z intubacją - spanie kilka h po kolonoskopii, drgawki, majaczenie i bolące gardło przez 2 tygodnie po. Za drugim razem ze znieczuleniem w łapę - bezproblemowo (i w jednym i w drugim przypadku nic nie czuć podczas badania)
@ETplayer: a jak u Ciebie z waga? Ile masz wzrostu? Jak byłeś na leczeniu biologicznym waga w jaki sposób się zmieniała?

Dużo zdrowia życzę. Ja od roku jestem na Entyvio, wcześniej dwa lata Remisima, ale strasznie po nich tyje...
180cm/105kg