Wpis z mikrobloga

Dziękuję Ci w imieniu wszystkich stojących już od Matarni za to że (jak wielu) zatrzymałeś się (widać pod odstępie), wyjąłeś komórkę i zrobiłeś to wspaniałe zdjęcie dokumentujące co i jak.

Dzięki Twojemu (i Tobie podobnym) poświęceniu każdy jadący w stronę Gdyni mógł spędzić niezapomniane 1.5h w korku, zamiast przejechać w pół godziny (oba pasy jak widać wolne).
Oczywiście w drugą stronę podobny korek utworzony już wyłącznie przez Tobie podobnych przyglądaczy i fotografów.
@hellfirehe: #!$%@? mać następny niezwykle mądry kierowca. Jeśli za trudno było Ci przeczytać wpis powyżej to spieszę wytłumaczyć Ci na spokojnie zaistniałą sytuację. Jechałem prawym pasem w korku, nagle wszyscy z prawego pasa zaczęli zjeżdżać na lewy mimo tego że prawym pasem spokojnie można było przejechać obok zdarzenia. Zdjęcie zrobiłem jednym przyciskiem z telefonu zamontowanego na szybie jako kamerka. Moja prędkość na tym nie ucierpiała, a wybacz, nie rozpędzę sie od
ziękuję Ci w imieniu wszystkich stojących już od Matarni za to że (jak wielu) zatrzymałeś się (widać pod odstępie), wyjąłeś komórkę i zrobiłeś to wspaniałe zdjęcie dokumentujące co i jak.


Dzięki Twojemu (i Tobie podobnym) poświęceniu każdy jadący w stronę Gdyni mógł spędzić niezapomniane 1.5h w korku, zamiast przejechać w pół godziny (oba pasy jak widać wolne).

Oczywiście w drugą stronę podobny korek utworzony już wyłącznie przez Tobie podobnych przyglądaczy i fotografów.