Wpis z mikrobloga

Wczoraj nie było mnie w domu do 23, więc pomyślałem, że skoro mam dziś wolne, odbiorę sobie w końcu paczkę. Jakaż spotkała mnie niespodzianka dziś rano, kiedy zobaczyłem, że paczka została już doręczona. Wczoraj o 19:14, kiedy na 1000% nie było mnie w domu.

Hm, wszcząłbym alarm, ale na infolinii wciąż oczekuje w kolejce 20 osób. Już pominę to, że nie wiem jakim cudem pierwsza próba doręczenia się nie powiodła, skoro cały czas byłem w domu, a po kurierze poza śladem w emonitoringu ani widu ani słuchu, a drugiej zgodnie z mailem spodziewałem się (i wyczekiwałem) od 10 do 17 - nastąpiła jak widać o 19.

Uprzedzę wszystkie pytania: każdy z domowników przepytany, żaden nie otwierał wczoraj żadnemu kurierowi, żaden nawet nie kojarzy żeby ktoś o tej porze dzwonił do drzwi. Na infolinii dostanę w ogóle numer do kuriera?

#pocztapolska #poczta #kurier
Kamikazhe - Wczoraj nie było mnie w domu do 23, więc pomyślałem, że skoro mam dziś wo...

źródło: comment_Bzb2b7hHsdJ7VwN3gk4Zl890chn5l5kH.jpg

Pobierz
  • 11
@Kamikazhe: na infolinii nie dostaniesz i nawet nie próbuj się tam dodzwonić - nr do kuriera możesz dostać w miejscu gdzie odbierasz awizowane paczki.
Nieudana próba doręczenia nie oznacza że się nie udało bo nie było nikogo w domu - taki status pojawia się też gdy kurier nie zdąży do Ciebie danego dnia dojechać
@Kamikazhe: na infolinii nie dostaniesz i nawet nie próbuj się tam dodzwonić - nr do kuriera możesz dostać w miejscu gdzie odbierasz awizowane paczki.


@robertx: numer do kuriera dostaniesz bez problemu jak tylko jest w bazie danych pracowników. Często kurier jest z innego miejsca niż miejsce awizo paczki i nie mają jego numeru.
@Kamikazhe: > Już pominę to, że nie wiem jakim cudem pierwsza próba doręczenia się nie powiodła,
Już pominę to, że nie wiem jakim cudem pierwsza próba doręczenia się nie powiodła, skoro cały czas byłem w domu, a po kurierze poza śladem w emonitoringu ani widu ani słuchu, a drugiej zgodnie z mailem spodziewałem się (i wyczekiwałem) od 10 do 17 - nastąpiła jak widać o 19


@Kamikazhe: co do tej próby doręczenia to oznacza, że kurier wziął przesyłkę do doręczenia i nie zdążył, zepsuł mi się samochos,