Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy sa tutaj mireczki ktore mialy operowana #ginekomastia? Planuje sobie zrobic operacje, na razie jestem na etapie rejestracji do lekarza rodzinnego, potem skierowanie do chirurga (najprawdopodobniej UCK w #gdansk - jak ktos byl to prosze o opinie) a nastepnie zabieg. Jestem ciekawy ile w UCK sie czeka na zabieg ale mam nadzieje ze to mniej niz rok czekania.

W kazdym razie ginekomastia to moj najwiekszy kompleks. Mam ja stwierdzona na papierze bo bylem u endokrynologa takze skierowanie na zabieg to bedzie raczej kwestia formalnosci. Jestem po mechanice na Akademii Morskiej i jak mielismy zajecia na WF na basenie to non stop slyszalem smieszkowanie odnosnie moich cycow. W liceum tez wstydzilem sie przebierac na wf. A w gimbazie to autentycznie robili sobie ze mnie beke, ze od pewnego momentu wychodzilem przebierac sie do kibla.

Mam nienaturalna sylwetke jak jaki pieprzony mutant: szeroka miednica,lekka lordoza i wychylony brzuch do przodu, bardzo otluszczony brzuch w tym boczki brzucha i okolice miednicy, bardzo otluszczone cyce a do tego czysta ginekomastia. Jak pociagne suta do przodu albo jest chlodno to sut robi sie normalny. W dotyku czuc grudke. Nienawidze swojej sylwetki i nienawidze lata bo wtedy wystaja mi cycki spod koszulki niezaleznie od tego jak luzne ciuchy nosze, a niestety jestem skazany na luzny ubior. Wygladam na szczuplego i chudego z uwagi na to ze mam chude rece, chude nogi, chude wszystko poza torsem - brzuch mam calkowicie zalany tak samo jak tors i cyce.

Moja proba robienia masy na silowni konczy sie tylko tym ze sie zalewam. Moja proba redukcji konczy sie na tym ze wada spada, miesnie mi spadaja, ale tluszcz zostaje. Od 2 lat cwicze na silowni i tego nie widac #mikrokoksy #silownia. Badalem testosteron - w normie. Badalem LH, progesteron, estrogen, TSH - w normie. Badalem nawet genotyp bo myslalem ze mam klinefeltera, ale wszystko jest prawidlowe. Chyba mam po prostu pecha co do genow i zostalem pokarany w momencie urodzenia sie.

Obecnie mam 26 lat i nawet podczas seksow wstydze sie sciagnac koszulke i zazwyczaj staram sie to robic majac cos na gorze, chociazby podkoszulke. Staram sie to maskowac zima ubierajac luzne bluzy a potem bluza koszulka bardzo ciasna ktora opina i "chowa" cyce, ale jak przyjdzie lato to znowu sie zacznie.

Kiedys na wykopie widzialem baaaardzo dlugi post od Mirka ktory opisywal swoja historie z ginekomastia, opisywal przebieg zabiegu i wszystko opisal ale nie moge dotrzec do tego wpisu wiec jesli ktos ma to prosze o link.

PS. Nie jestem zalany, ale podejrzewam ze gdybym jadl non stop nadwyzke kaloryczna, to po jakims czasie wygladalbym identycznie jak ta osoba (link ponizej). Mam identyczny typ budowy, figura gruszki/klepsydry niczym u kobiety. Ogolnie karykaturalny wyglad.

https://imgur.com/a/SQBQH

#przegryw #feels #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: @Krznl: jakby chciał zrzucić tłuszcz będąc najgorszym przypadkiem skinny fata musiałby pewnie dojść do skrajnego wychodzenia. Szczerze jeśli po 2 latach nie udało ci się poprawić formy to wątpię żeby coś się zmieniło. Może zapłać komuś i niech cię prowadzi, bo samemu niestety czegoś ci brakuje.
cycu: Spróbuj porządnej diety, takiej z dokładnie rozpisanymi makroskładnikami. Ważenie żarcia to mordęga na początku, ale po kilku tygodniach robisz to i nawet nie zauważasz. Tylko że trzeba tego pilnować. Nie zajmie to 1 lub 2 miesięcy, ale operacji też nie zrobią Ci jutro, więc masz czas. Sam zauważasz, że masz dużo tłuszczu. Sprawdzałeś analizę składu ciała? Ile % tłuszczu? Trenować też trzeba umieć. Redukować nie umiesz, to już zauważyłeś -
@haszimo: Nigdzie nie napisałem, żę redukcja pomoże w usunięciu gino. Op pisze, że jest obtłuszczony wokół miednicy i że jak redukuje, to lecą mu mięśnie... więc napisałem, żeby wziął się za to porządnie.

Poza tym, jeśli chirurg jest partaczem, to gino może wrócić. Ale to już osobna kwestia.