Wpis z mikrobloga

skąd taka popularność tego napoju?


@Shatter: nie wiem, czy Cejrowski tego nie spopularyzował, tak samo kiedyś mocno przyłożył rękę do popularyzacji muzyki Country w Polsce. Ja piję, żeby była jakaś odmiana od kawy. Yerba smakuje jak wyciąg z petów - ale taki smaczny wyciąg z petów.
  • Odpowiedz
@Shatter może dlatego, że pobudza znacznie lepiej od kawy. Piłam yerbe systematycznie przez parę miesięcy i wyczułam różnicę. Kaw potrafiłam wydoić parę na dzień, nie dawały mi powera, a wręcz przeciwnie. A po yerbie czułam, że w końcu nie muszę iść spać o 20 by się wyspać i mieć energię.
  • Odpowiedz
to to jest jakieś cudo z kofeiną, tak?


@Shatter: tak, jak odpowiednio zrobisz, to będzie miała znacznie więcej kofeiny niż kawa i możesz pić jedną przez cały dzień dolewając tylko wody.
  • Odpowiedz
@Shatter Jak się weźmie odpowiedni gatunek to będziesz chodzić po ścianach. Po Cruz de Malta miałem objawy przedawkowania kofeiny (tętno 160, zimy pot), nigdy tego nie miałem po kawie. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@clockwork_orange Taragui Energia podobno jest jedną z najmocniejszych, jesli nie najmocniejszą. Znajdziesz na allegro ponizej 20zl za 500g. A kolega wyzej pewnie pisał o czerwonej Cruz de Malta, ktora juz niestety wycofano, ta ktora sprzedaja obecnie juz nie ma takiego kopa.
I pamietaj, zeby zalewac woda o temp 70-80°, wtedy powinno byc najwiecej kofeiny. No i 3-4 razy mozna zalac spokojnie jedno zasypanie.
  • Odpowiedz