Wpis z mikrobloga

Podsumowanie #2017 jeśli chodzi o #koncert. Dla siebie oceniam ten rok pozytywnie ale z dużym niedosytem. 8 koncertów to trochę średnio, mogło być znacznie więcej. U mnie główny problem stanowi brak czasu i fakt, że większość fajnych imprez odbywała się poza Śląskiem. Kraków, Wrocław jeszcze ujdą bo dojazd nie zajmuje dużo czasu, ale najwięcej ciekawych wydarzeń było w Warszawie do której sam dojazd zajmuje pół dnia. Najbardziej podobał mi się koncert Satyriconu, cudowny set. Stare, dobre kawałki wymieszane z nowymi promującymi płytę Deep calleth upon Deep, do tego na supporcie moja ulubiona kapela z młodego thrashu czyli Suicidal Angels. Na plus bardzo dobry powrót Metalmanii, udana trasa Testamentu, pozytywne zaskoczenie koncertem Sabatonu i w końcu mogłem zobaczyć Havok.
Liczę, że w 2018 uda się dojść do 12 i w końcu jakiś festiwal bo po 2013 i Metalfeście nic kilkudniowego nie udało mi się zaliczyć :( Pochwalcie się co wam najbardziej się podobało w minionym roku :) #metal #thrashmetal #heavymetal #blackmetal #deathmetal #satyricon #metalmania #sabaton #sodom #suicidalangels #helloween #converge
ThrashMetal - Podsumowanie #2017 jeśli chodzi o #koncert. Dla siebie oceniam ten rok ...

źródło: comment_OrX3KgwKTXL3KXSyGwBM10F9hp1n0iKp.jpg

Pobierz
  • 7
@SrankFinatra: DA > Testament > Annihilator
Angelsi najlepszy kontakt z publiką, dobry set, zrobili show i porwali tłumy. Kanadyjczycy średnio, tak bezdusznie, zabrakło tego czegoś w ich koncercie. A Testament na siłę przestrojony, za głośny, problemy z mikrofonem, ale cały set to, co zagrali, solówki to wszystko mi się podobało i oceniam pozytywnie.