Wpis z mikrobloga

Polecam tego skurczybyka wszystkim mireczkom borykającym się z problemem przetłuszczających się włosów. Nie Fructisy, nie Head & Shoulder tylko produkt od naszych wschodnich przyjaciół. Zapomniałem go zabrać z sobą do domu podczas przerwy świątecznej i byłem skazany na używanie wyżej wymienionych badziewi. Cały czas miałem tłuste włosy. Wczoraj wróciłem do mojego szamponiku i po umyciu mam włosy jak Piotr Rubik. Dodatkowo jest mega wydajny. Już nawet nie pamiętam kiedy dostałem go od mojego różowego, ale było to dość dawno.
Polecam, 10/10 wśród tanich szamponów
#kosmetyki #pielegnacja i może trochę #modameska
d.....a - Polecam tego skurczybyka wszystkim mireczkom borykającym się z problemem pr...

źródło: comment_yDXAl54JKhYpsutuQEqX0z5nB0AeuXMj.jpg

Pobierz
  • 11
@Pomeranian zapach raczej neutralny, nawet go jakoś mocno nie czuć. Zresztą dla kobiet polecam coś z Biovaxa, bo mają duży wybór (akurat z męskich mają aż jeden rodzaj) a sekretem ich szamponów jest to, że nie ma w nich silikonów.
@dowidzenia sekretem xD petal fresh, alterra, equilibra też nie mają silikonów :)
Z męskich obczaj sobie jeszcze natura syberica for men - niebieski już trzecią butelkę używa, a wcześniej miał po różnych problem z łupieżem kosmetycznym (tego syberica używa też do brody BTW)
@dowidzenia poza equilibrą tak :) alterra jest w rossmanie, petal fresh też. A na przykład podany przez Ciebie ecolab jest często w sklepach z naturalnymi kosmetykami, ale w drogeriach typowych go nie widziałam. Chyba, że pytasz i natura syberica, to wiem, że część serii jest w hebe, ale nie pamiętam czy te męskie też