Wpis z mikrobloga

@CartmanXD: Guuuurwa, człowieku złote czasy normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzieci w moim wieku bajeczki oglądały a ja dmuchałem w telewizor żeby Adaś miał pod narty XD Ten stres przed skokami, tego się nie da opisać, Adaś to zawsze będzie mój idol sportowy numero uno (ʘʘ) śledzenie klasyfikacji generalnej w telegazecie... Wszystko w weekendy było podporządkowane pod konkursy, aż się łezka w oku
@CartmanXD: Ja #!$%@?łem ze schodków z telemarkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w domu to wręcz mi mówili, że mam jakąś obsesje na punkcie skoków, bo wiecznie zestresowany z wypiekami na twarzy oglądałem XD najgorzej jak czasami zdarzały się konkursy typu Planica w piątek rano, albo jakaś Hakuba w tygodniu czy właśnie TCS to sie #!$%@?łem, że musze do szkoły iść albo starałem się wywierać presje żeby zrobić
@robertx W podstawówce mielismy takie ławki ustawione jedna obok drugiej, a za nimi byl normalnie piasek. Robilismy sobie rozbieg, patykiem oznaczalismy belke i stamtąd bieglismy, odbijalismy wie od laweczki i leeecielismy. Oczywiście wszystko z telemarkiem. Raz jeden typ nieogarniety za nisko podniosl noge do tej ławki, #!$%@? w nią i #!$%@? sie ryjem w ten piach. A zawody odwolalismy jak było ślisko.