Wpis z mikrobloga

Co tu wymagać jak nie potrafią nawet dać zdjęcie młodego Mao w Chinach tylko dają te co pierwsze wyskakuje po wpisaniu w Google xD Albo dają w Kambodży Pol Pota który miał w czasach gry z jakieś 13 lat może.


@Szczykawa: Jak byli w dupie z terminem o jakiś rok, to co się dziwisz, że cięli research? Aż dziw, że cokolwiek działało na premierę. Choć uczciwie trzeba przyznać, że w WtT
  • Odpowiedz
@myzael: Ale od premiery już grubo ponad rok, a portret Mao poprawiają dopiero przy okazji sowicie płatnego DLC xD A Pol Pot to z 30 sekund żeby otworzyć plik i zmienić nazwę. I tak ma portret generowany losowo to co za różnica. Nawet im o tym pisałem na forum i zlewka.
  • Odpowiedz
Ale od premiery już grubo ponad rok, a portret Mao poprawiają dopiero przy okazji sowicie płatnego DLC xD A Pol Pot to z 30 sekund żeby otworzyć plik i zmienić nazwę. I tak ma portret generowany losowo to co za różnica. Nawet im o tym pisałem na forum i zlewka.


@Szczykawa: Ja nie mówię, że nie (choć poprawka Mao jest w patchu, nie przesadzaj ;) ). Ale to tak jakby się
  • Odpowiedz