Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje życie się dzisiaj zawaliło. Byłam w busie #krwiodawstwo spytać się, czy mogę krew oddać, bo równe 2 miesiące minęły. A czego się dowiedziałam? Że w poprzednim badaniu wyszło, że mogę mieć cholernego HIVa! Niby wysłali pocztą zawiadomienie, ale ja nic nie dostałam, tak samo nie zadzwonili do mnie. Wyznaczył mi termin kontrolnego badania na MAJ. Jak ja według nich mam tyle czasu wytrzymać? Idę jutro do głównego oddziału, by dowiedzieć się więcej i zrobię sobie prywatnie badania.
Najgorsze jest to, że chyba zaraził się tym przez moje cholerne widzimisię - w tamtym roku byłam u piercera i #piercing sobie zrobiłam. Bo to nie może być nic innego. Partner ten sam, brak kontaktu z krwią ani nic. Jestem załamana. I tak teraz przechodzę trudny okres, #depresja itp, a teraz jeszcze to... Zaczęłam coraz poważniej o samobójstwie myśleć przez to wszystko.
Nigdy nawet nie myślałam o tym, że mogłam mieć HIV... Boję się, co przyniesie jutro oraz badania... Nie wiem co zrobię, gdy okaże się, że serio chora jestem, nie wyobrażam sobie tego.
Wybaczcie, ale musiałam się komuś wyglądać, nawet jeśli tylko anonimowo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pieniaj, napisz do mnie jak chcesz - miałam taką samą sytuacje, prawdopodobnie jesteś w tej samej sytuacji co ja - wynik fałszywie dodatni przez zmianę jakiś testowników. nie jestes chora xD gdybyś była to by się dobijali do Ciebie drzwiami i oknami. po ostatnim razie jak oddałaś krew - przebadali ją, wyszedł wynik na hiv dodatni, wysłali to do warszawki na dogłębne badania, tam wyszło, że jesteś zdrowa. nie
@Seele: mam lepsze pytanie - z iloma w ogóle spałam? ;> rozumiem, że związek = beniz into bagina, ale niekoniecznie w moim przypadku, więc mógłbyś się zdziwić wiedząc z iloma faktycznie spałam ;)
@Seele: o, widze, że ktoś tu mnie śledzi uważnie :D jestem ciekawa ile miałam tych związków według Ciebie. Ja wiem tylko o 3, co w wieku 24 lat jest chyba okej. ale widze, że ktoś tu uważa, że jestem srogą dupodajką. @Grzesiek4 np. uważa, że jestem nadal dziewicą. więc ciekawe teorie na mój temat są :D szczególnie, że jesteś osobą której nie znam :D
@Seele: no bo skoro tak uważnie mnie śledzisz, skoro twierdzisz, że ostro daję na prawo i lewo to pewnie wiesz o tym z iloma facetami byłam. a skoro uważasz, że to za dużo, no to nie wiem. No dla mnie jest okej jak na mój wiek. Ale się trochę zawahałam skoro Ty mi sugerujesz stale, że mam niezły przebieg :D