Wpis z mikrobloga

  • 2251
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
pogop - Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telef...

źródło: comment_RSaEPBf9IHZresYel0HNnKPSMV7lgNbb.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@pogop za moich czasów, pewnie waszych też, żeby pobrało pieniążki z konta, trzeba było włączyć i wyłączyć telefon. Więc ja tego nie robiłam ( ͡º ͜ʖ͡º), natrzaskałam dzwonków, gier i tapet... Aż w końcu telefon mi się rozładował i miałam na minusie parę stówek ( ͡° ʖ̯ ͡°), zmieniłam numer telefonu.
  • Odpowiedz
Pamietam ze były tez takie naklejki na telefon które świeciły się gdy nadchodziło połączenie, dzięki temu miało się przewagę nad dzwoniącym i można było go złapać
  • Odpowiedz
@pogop: oj pamiętam ... raz mi puściła laska sygnałka o 2 w nocy więc ją #!$%@?łem na drugi dzień. Ale nie ma tego złego bo później i tak ją ruchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop: ja pamiętam jak puszczałem sygnały do zboczeńców z telegazety na polsacie, potem oni oddzwaniali a ja udawałem kobiete i robiliśmy seks telefon paru mi doładowało konto za to... to były lata 2002-2004 piękne czasy..
  • Odpowiedz
@pogop:
Pamiętam swój pierwszy telefon, miałem go jakieś 19lat temu. Minuta połączenia kosztowała ponad 2 zł, brak naliczenia sekundowego.
SMS jakieś 45gr :)
  • Odpowiedz