Wpis z mikrobloga

  • 2251
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
pogop - Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telef...

źródło: comment_RSaEPBf9IHZresYel0HNnKPSMV7lgNbb.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@pogop ja z jedna dawalem sobie strzałki cale dnie. Tak sie #!$%@? lubiliśmy. Niestety miala chlopaka. Jak sobie pomysle o tym to aż muszę sie przejść po pokoju
  • Odpowiedz
@pogop: Puszczanie puszczaniem, złapanie kogoś to był sukces. Dlatego zawsze trzymałem telefon przy głośniku i wiedziałem o nadchodzącym połączeniu. Po jakimś czasie nikt już mi nie puszczał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pogop u nas jak się puszczało dwa sygnały, to oznaczało, że wychodzimy wszyscy na osiedle. Orange miał później pakiet 600sms za 6zł. Nieśmiertelne Nokie i wężyk
  • Odpowiedz
@pogop: u mnie to zaś się nazywało puszczaniem cynka po prostu :D
ale pamiętam, że po kilkanaście dziennie było xD
pamiętam na początku gimbazy z jedną dupeczką tak cynkowałem ale gupi byłem i nie załapałem, że na mnie leci ;(
później już tak dobrze nie było
  • Odpowiedz