Wpis z mikrobloga

  • 2251
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
pogop - Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telef...

źródło: comment_RSaEPBf9IHZresYel0HNnKPSMV7lgNbb.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
czasami z nudów puszczało się sygnał do wszystkich z ksiązki telefonicznej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ninakraviz: dawna metoda sprawdzania czy atencja się zgadza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop: to było fajne kiedy z najładniejszą dziewczyną w klasie puszczało się strzałki w gimnazjum.
Dopóki mama (nauczycielka) nie zobaczyła na moim telefonie XX ilości połączeń i jako nauczycielka nie zapytała na lekcji, która to dziewczyna (tak, uczyła ją) bo chce swoją przyszłą synową poznać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
idę się przejść, dzięki mamo.
  • Odpowiedz
@pogop: Serio tak było? Myślałem, że sygnał puszcza się tylko kiedy chce się komuś dać znać, że coś tam nastąpiło, np. ktoś jest na umówionym miejscu itp. Chyba coś przegapiłem.
  • Odpowiedz
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD


@pogop: A naliczanie 5-sekundowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

" - Hej Mała. Co porabiasz?
- Wych...
- Hej Mała. To co porabiasz?
- Właśnie chciałam wyjść do...
- No hej Mała, dokończ :)"

#gimbynieznajo
  • Odpowiedz
@pogop: pamietam czasy jak rozmowy były droższe niż teraz :-) powiedziałem pewnej dupie ze się ja podrzuci w drodze na uczelnie bo studiowaliśmy w tym samym budynku No i po drodze to jaki problem, rano pisze jej „będę po ciebie za 15min” a ta dzwoni i nie zdążyłem odebrać wiec dzwonię do niej i słyszę „ja ci tylko opuszczałam sygnał ze odebrałam wiadomość” XD ale to było #!$%@?
  • Odpowiedz