Wpis z mikrobloga

Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka i "poleca blog "Matka Kurka"" - blog człowieka, który jest oszczercą i który został prawomocnie skazany za naruszenie dóbr osobistych Jerzego Owsiaka ( zarzucał Owsiakowi oszustwa i nieprawidłowe wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz Fundacji WOŚP - został za to prawomocnie skazany )

Nie wiem nawet jak to skomentować - wiadomo że PiS to PiS i w różne dziwne fejki, teorie spiskowe i pseudofakty się tam wierzy, ale myślałem że sekretarz stanu i wiceminister sprawiedliwości ma jednak trochę więcej oleju w głowie #takaprawda

Patryk Jaki:

Przez lata wspierałem WOŚP - przestałem kiedy sie dowiedziałem ze p.Owsiak nie rozlicza sie z całej działaności i nawet nie wykonuje wyroków sadów nakazujących mu pokazać wszystkie faktury (polecam blog „Matka Kurka” w google)


#patrykjaki #bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #wosp #polityka
kyloe - Wiceminister sprawiedliwości w oficjalnej wypowiedzi pomawia Jerzego Owsiaka ...

źródło: comment_ricVsfduBtBJvNZVBGpFpG1gY7GDio3H.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
Czy uważasz że poparcie które wyrabia PIS spowodowane jest że w internecie ludzie ordynarnie kłamią tak by to PIS zdobywało całe poparcie wyborców?


@kuba560x: nie. Uważam, że poparcie które wyrabia PiS spowodowane jest biedą umysłową i ignorancją ich wyborców oraz ordynarnymi kłamstwami i bolszewicką propagandą w mediach publicznych i tzw. mediach niezależnych (nie pytaj dlaczego tzw. - liczę na twoją inteligencję)
  • Odpowiedz
za nazwanie to hiena cmentarna. A czy Owsiak w końcu się rozliczył? Oczywiście że nie


@pisarz27:
po pierwsze - co? Mógłbyś napisać to jeszcze raz po polsku?
po drugie - piszesz to w odniesieniu do którego mojego komentarza?
po trzecie Owsiak i WOŚP rozliczają się zgodnie z prawem co zostało już nie raz udowodnione postanowieniami sądu i wypłaconymi na rzecz Owsiaka zadośćuczynieniami.
po czwarte - jeśli ktokolwiek ma jakieś dowody na
  • Odpowiedz
@kyloe: Piszę sobie blog o Tobie:
1. Prawda
2. Prawda
3. Oszczerstwo
4. Prawda
5. Prawda

Pozwyasz mnie za punkt 3 i w sądzie wygrywasz. Czy to oznacza, że punkty 1, 2, 4 i 5 są już nieprawdziwe?
  • Odpowiedz
Możesz tan ściągnąć uzasadnienie wyroku w PDF to zobaczysz za co matka kurka został skazany a za co nie. Miłej lektury.


@pisarz27:
wspaniale XD
to, że Matka Kurka nie został skazany za pomówienia czy oszczerstwa (a został za to skazany nie raz, w sumie zapłacił Owsiakowi kilkadziesiąt tysięcy złotych zadośćuczynienia) nie znaczy, że to co mówił o Owsiaku to prawda. Znaczy to tylko tyle, że swoim zachowaniem nie wyczerpał
  • Odpowiedz
czyli nie czytałeś całego uzasadnienia. Ą szkoda. Fajnych rzeczy można się tam dowiedzieć o Owsiaku . Idzie

powiedz mi, na której stronie/stronach są te rewelacje które potwierdzają defraudowanie pieniędzy WOŚP przez Owsiaka?

PS.tu nie chodziło WOSP tylko o 3 spółki Owsiaka które obracają kasą że zbiórek

@pisarz27: nie chodziło o WOŚP ale chodzi o kasę WOŚP? O czym ty mówisz? Mów wprost co Owsiak ukradł, za pomocą jakich podmiotów i ile
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny: Mozesz podeslać mi jakis link do tych kilkudziesieciu złotych co zapłacił dla Owsiaka? Tak, o samo WOSP nie chodzi bo OWsiak ma problem z rozliczeniem swoich spółek. Tak działa ten schemat. Zauważ ilu polityków przewaznie byłych zakłada jakies fundacje? Podobnie Owsiak. WOSP jest czyste ale czy spółki tez? Jak by były czyste to chyba pokazał by rozliczenia prawda? Skoro nie chce Ci sie czytac to prosze. Jak za mało to
pisarz27 - @banan_termoaktywny: Mozesz podeslać mi jakis link do tych kilkudziesieciu...

źródło: comment_kCR7Mrb5LfUHGoXBnJJCj16HqXx8jIbI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pisarz27: https://www.wykop.pl/wpis/29401427/wiceminister-sprawiedliwosci-w-oficjalnej-wypowied/#comment-104410037 tu masz potwierdzenie przynajmniej jednego zadośćuczynienia na 19k PLN.
Widzę, że bardzo usilnie forsujesz tezę o przekrętach Owsiaka podczas gdy nigdy nic mu nie udowodniono a z tego co wiem nawet nie był o nic oskarżony o przestępstwo gospodarcze/skarbowe. WOŚP jest od lat atakowane i oskarżane o przekręty ze strony Matki Kurki, prawicowych mediów, katolickich mediów, polityków i członków rządu z PiS, Kukizów i innych. Mimo to żadna instytucja
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny: nie ma bo jak pewnie przeczytales nie udostepnili księg rachunkowych. Bo nie muszą. ALe przyznasz ze ciekawy był by to wątek prawda? WIesz, moze jakas czesc ludzi inaczej by na niego patrzyła gdyby wybierał z przetargu firmy do organizacji jakichs tam akcji a nie swoje 3 firmy. ALe wtedy nie mozna by było ciągnąć kasy wiec odpada. Podrzymuje to co powiedział Jaki. Jak pokaze swoje wszystkie rachunki z 3 firm
  • Odpowiedz