Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się zapytać bo może ja jestem jakiś dziwny i mam dziwne pojęcie o seksie. Mam 23 lata, obecnie rozpocząłem związek z pewną panną. Wcześniej miałem 2 dziewczyny z którymi uprawiałem seks i wszystko zawsze WEDŁUG MNIE wyglądało normalnie, ale przy tej mam pewne wątpliwości czy to tamte były nienormalne i wyuzdane. Otóż pewnego razu się zabawialiśmy no i wziąłem ją na hiszpana. I w taki sam sposób, na jej biuście skończyłem. Z poprzednimi partnerkami czasem zabawialiśmy się podobnie no i ja uważałem to za jakiś tam jeden z normalnych elementów zabaw seksualnych, im też się podobało, ale ona zrobiła mi taki ogromny raban o to, że coś takiego to ogromne poniżenie dla kobiety i w ogóle. Do tej pory łazi trochę naburmuszona i daje do zrozumienia, że zrobiłem coś dziwnego, no ale w mojej opinii to przecież nic strasznego. Także nooo różowe paski możecie się wypowiedzieć kto tu jest dziwny.

#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: A wystarczyło zaproponować, zapytać, obserwować reakcję, a nie od razu beniza w cyce ładować. Ogólnie też dziwne, że nie zareagowała w trakcie, tylko zrobiła raban po. To jest bardziej porąbane dla mnie niż cała akcja. Skoro dopiero się siebie uczycie wzajemnie, to wiadomo, że musicie się prowadzić i otwarcie już w trakcie igraszek mówić, co jest okej, a co nie okej, a nie, że teraz jazda, a potem foch.

Tak,