Wpis z mikrobloga

Znacie te miasta pełne prestiżu, blichtru i luksusu? No, to Katowice to totalne przeciwieństwo tych miejsc. Byliście tam w ogóle kiedyś? To miasto wygląda jak po armagedonie. Co ja gadam, tam nadal panuje chaos i atawizm. No i Ci ludzie, stańcie pod dworcem głównym z papierosem. Meneli tam jest chyba więcej niż pluskiew. Ile się pali fajkę? 4 minuty? Przez ten czas podejdzie do Ciebie jakieś 20 osób z prośbą o poratowanie szlugiem, dwoma złotymi czy bułką. Ludzie, Wy tam pracy nie macie? Dorosły człowiek, w pełni sił fizycznych żebrze o kilka groszy. Idźmy dalej z naszą wycieczką. Przejdźcie się po najczęściej uczęszczanych arteriach. Dosłownie wszyscy chcą się #!$%@?ć. Nie mówię tu o Ukrach, którym znowu w życiu nie wyszło, tylko o prawilnych katowicz.. katowiczanin... mieszkańcach Katowic. Nie wiesz, czy dany typ się na Ciebie patrzy, bo akurat wyróżniasz się czystymi butami, czy coś do Ciebie ma. To dla mnie niepojęte. I ten węgiel. Zastanawialiście się kiedyś gdzie najlepiej kupić węgiel? Kurła w kwiaciarni (rabat 15%). Nigdy nie zrozumiem tego miasta, jego sensu istnienia.
#katowice #boldupy #slask
Krachu - Znacie te miasta pełne prestiżu, blichtru i luksusu? No, to Katowice to tota...

źródło: comment_OjQLKr4SkZw04KyxOpmneGIBWjoCNJTI.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Krachu: jesteś turbo P O P I E R D O L O N Y i trafiasz na czarną, sorki :) nie zgodzę się z ani jednym słowem, bo obrażasz Katowice. Za co? Za to, że Twoja opinia jest oparta na menelach spod dworca, którym w życiu nigdy nie wyszło? Zwiedziłem wiele miast Polski - WSZĘDZIE TO SAMO GÓWNO. GÓWNO w postaci meneli. Też ich nie lubię, ale dlaczego masz obwiniać
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Prawda. Wychodząc z energy o czwartej rano można niezłe widoki napotkać.

Raz widziałem młodego chłopaka który łaził zaszczany po ulicy. Zarzygane chodniki to już praktycznie norma.
  • Odpowiedz
@Krachu: potwierdzam. jak nikt nigdy mnie na ulicy nie zaczepiał, a zdarzało się wracać w nocy przez tą osławioną warszawską Pragę, tak w Katowicach jakiś gosc podszedł do mnie i powiedział, ze zaraz mogę się przewrócić XD dosłownie piec minut drogi od dworca i bardzo możliwe, ze szedl do tego słynnego spiżu. toż to stan umysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu: nowe centrum jest całkiem ładne, ale nie zapomnę stężenia patolskich ryjów wśród przechodniów, które widziałem wjeżdżając do Katowic na rowerze, opłotkami od strony Mysłowic, które swoją drogą wyglądają jak opuszczony poligon atomowy zmieniony w kolonię karną, jakąś specustawą z czasów Okrągłego Stołu...
  • Odpowiedz
@lastro: Silesia Buisness Park (4 wieżowce w dzielnicy Dąb na Chorzowskiej); dwa wieżowce KTW koło spodka w trakcie budowy, Międzynarodowe Centrum Kongresowe (może nie wieżowiec, ale znakomicie wpływa na atrakcyjność Katowic jako miasta biznesu)
  • Odpowiedz