Wpis z mikrobloga

No to aktualna #pokazforme #mikrokoksy
No więc postep od marca do dnia dzisiejszego (od ostatnich 2-3 miesiecy na niskiej diecie kalorycznej), treningi glownie mocno silowe do tego raz w tygodniu bieganie. Fatu ubywa mocno i to mnie cieszy.

Generalnie masy miesniowej nabralem sporo, zgubilem jakies 15cm w pasie (kiedys pokaze spodnie xD) i ubylo ok 8 kg (ze 102 do 94) i w końcu wyłażą żyły, co raz więcej żył.
nandrolone - No to aktualna #pokazforme #mikrokoksy
No więc postep od marca do dnia ...

źródło: comment_L85vns5HnAfktM9mYgFy4S4f7HQR3KOx.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@legius87: w skrócie aktualnie dalej jest to split, przymierzam się do zmiany.
pon: klata/bic, sro: plecy/tric, pt: barki/nogi, sob badz niedziela: bieganie+crossfit

Dieta.. tu raczej nic specjalnego. Ryż i kurczak, twarogi, jajka, brokuly, pieczywo zytnie. Liczę makro (w miarę - nie zawsze mam czas idealnie zjesc takze jednego dnia jest wiecej drugniego mniej - taka praca)
  • Odpowiedz
@hornysausage: to się przypatrz na zdjęcie na fałdy itp a te 15cm to gdzie ubyło? czy może metrówka mnie okłamuje? :) na tym zdjeciu w wodzie się nie wypinałem - wstyd, taki brzuch miałem. I nie wciągałem brzucha na zdjeciach po lewej a raczej staram się go spiać. To tyle.
  • Odpowiedz
@kolaszek: to biegi połączone z ćwiczeniami. Czyli w trakcie biegania robiłem pompki drążek barpisy bieg pod górkę przysiady i skoki ma schodach. Samochody bieganie po bieżni jest dla mnie nudne
  • Odpowiedz