Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy chcę wejść na discorda ACL poczytać gównoburzę, ale Szef Wszystkich Szefów mnie profilaktycznie zbanował XD
Jeśli ktoś chce doświadczyć normalnej (w swoim rodzaju) społeczności simracingowej, to zapraszam na Discord Halko Racing ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://discord.gg/H3g5Pg

Btw, @TheSznikers nie wiedziałem, że programujesz i zajmujesz się tworzeniem stron. Tylko nad angielskim jeszcze musisz poćwiczyć xD

#acleague #simracing #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_2XbykSEQJv0DHwpPGS64A36ZfGGyB0am.jpg
  • 5
@patyk15:

Szef Wszystkich Szefów mnie profilaktycznie zbanował

A ogłaszasz to wszem i wobec na tagu acligi ponieważ...? W lidze jest jakies 200 osób i to czy będzie tam patyk mniej czy więcej mało kogo obchodzi. Nie ma to też wpływu na to, że spotkamy się za dwa tygodnie i pokręcimy kółka przez tą godzinę.
Nie obraź się, bardzo będzie cię nam brakowało, lecz proszę cię, z wisienką na torcie, przestań zawracać
@costelo: Po pierwsze, dzieki za wsparcie, ale sory ziom, po tych kilkudziesięciu miesiącach w lidze jakoś nie miałem okazji cie zapamiętać xD Po drugie, nie chodzi o mnie, tylko o to jak Sznikers niszczy ligę i naszą społeczność. Jest przekonany, że on to acleague, a acleague to on. Niestety, tak to nie działa. Prawda jest taka, że ekipa, która tworzyła te ligę w większości zrezygnowała, głównie przez jego zachowanie. A jak