Wpis z mikrobloga

Uniwersalny scenariusz MocnyVlog ( ͡º ͜ʖ͡º)
- O takie mie dziś przyszło, będę testował, to wam potem zlinkuje.
- Jadę se kupić takie coś do tego co wam pokazywałem ostatnio
- No i nie ma kurnia, w całych Kielcach nie ma takiego czegoś co wam pokazywałem ostatnio.
- Dejcie cyne gdze dostanę takie coś co wam pokazywałem ostatnio, a nie ma tego w całych Kielcach
- Maryjan, ale kup se tom latarkę, zadowolony będziesz, zobaczysz! Ja se nabyłem drogom kupna i mam. I zadowolony jestem.
- I idziemy na spacer z Kaszankom. Dziś przeszłem 8 kilometry, nie Kaszanka? To co idziemy coś zjeść.
ZDJĘCIA ŻARCIA
- Nie no ten burger w kejefsi to jakiś mniejszy, nie Kasandra?
WINCY ZDJĘĆ ŻARCIA
- No Cytryna biegej, biegej piesku
- Koniec


#mocnyvlog
  • 26
@xandra: oglądam go od niewiem kiedy, przypadkiem trafiłem na kanał xD i smiechlem srogo. Nic się tam nie dzieje, ale z drugiej strony, ma to sens, bo to DEJLI VLOGI. Już widzę, jak u ciebie czy innych plusujacych życie w tygodniu wygląda nie jak że schematu :p

Rano budzik, kupa, kąpiel, śniadanie, praca, powrót, costamcos tam, spać, zapętlić od poniedziałku do piątku i dochodzisz do takich samych wniosków jak nt Szafy
@xandra: xD o tym nie chciałem nawet wspominać, żeby nikogo nie urazić. Różne są gusta, ja bo bierny jestem i tej patologi nie oglądam, ale też nie z czarnolistowałem, więc wiem o co chodzi, albo jak ktoś "szoty" pokazuje, to zdarzało mi się magicala podglądnąć podczas remontu, ale prawda jest bolesna - u KOMODY się przez ostatni rok wydarzyło tyle, co u całej śmietanki patostream przez całe życie xD
@xandra
- narzekanie na pogodę
- narzekanie na korki
- narzekanie że znowu dostał samochód z manualem oraz przemowa o wyższości automatu
- wypad do sklepu, przeglądanie cen na każdej półce niczym emeryci
- jedzenie na mieście, byle miało mięso to będzie dobra opinia
- narzekanie na "smieszkow w internecie"
- kilka sciem o FFD, "już ograniczam alkohol i energetyki", dwie sceny później siedzi przed kompem popijając najpierw energetyka w ramach testu,
@4kroki najlepsi są ci którzy biorą każde słowo szafy na poważnie, oglądając więcej niż 5 DV można już ogarnąć jaki on jest, a sporo tu osób ogląda tylko żeby na niego narzekać samemu przy tym się #!$%@?ąc xd
youtuber jest uważany za kukiełkę, to że 300-500 osób wpłaci mu kilkanaście zł to nie znaczy że kilka tysięcy osób może mu mówić co ma robić, bo tak naprawdę nikt nie ma prawa, a