Wpis z mikrobloga

@Boguzia: poćwicz aż dostaniesz zakwasów później jak będą zakwasy to spuść se z ciała ten kwas mlekowy i elo będziesz miała pozdrawiam mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
@Boguzia: Sudocrem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam sobie kupić. Na otarcia, podrażnienia po goleniu, ja też stosuję punktowo jak mi coś na twarzy wyskoczy
  • Odpowiedz
@scully sudocrem się nie nada raczej na delikatne miejsca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Boguzia teoretycznie wazelina bo nie wnika do ciała ani nie jest reaktywna. Aloes jest promotorem przejścia więc trzeba go używać na czystą powierzchnię
  • Odpowiedz
@scully imho tlenek cynku jest fajny na pryszcze, ropne zapalenie skóry, pęcherze, ale może przesuszać.
@Boguzia przypomniało mi się, że jak nie masz uczulenia to lanolina - najtańsza i świetna ziaja mama (niby na sutki, ale Ci debile tego nie sprawdzają)
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: Wspomaga też regenerację tkanek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Info z ulotki:

Pielęgnacja skóry przy zadrapaniach i otarciach naskórka, niewielkich podrażnieniach termicznych, po goleniu i depilacji, odczynach po ukąszeniach owadów i przy spierzchnięciach.


Moim zdaniem jeżeli nie jest ciagle stosowany i nie jest nakładany grubą warstwą to nie przesuszy, inaczej skóra schodziłaby mi płatami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw. w swoim składzie zawiera
  • Odpowiedz