Wpis z mikrobloga

Wpadłem na pewien plan jak ukarać różowe za niewłaściwe wybory. Oczywiście kara będzie zbyt lekka, ale zawsze jakaś. Niedługo wchodzą te nowe zasady dla nowych kierowców, więc będzie ciśnienie żeby zdać jak najszybciej prawo jazdy, a ja sam mieszkam niedaleko WORDu. Plan jest taki: czekam koło przejścia z lornetką sprawdzając kto siedzi w autach egzaminacyjnych. Jak dziewczyna to udaję, że nie mam zamiaru przechodzić przez ulicę, ale w ostatniej chwili wchodzę na jezdnie przed autem, oczywiście tak, żeby nie zostać pukniętym ;). Efekt: przerwany egzamin i załamanie dziewczyny(w końcu reagują emocjonalnie)

Można by też spróbować wersji z wymuszeniem pierwszeństwa(najpierw udaję, że przepuszczam (jak typowy beta cuck), mimo posiadania pierwszeństwa, gdy różowy ruszy, ruszam i ja i trąbie.

Co o tym myślicie? Może ktoś się przyłącza? xD
#przegryw #tfwnogf
  • 10
@tlusty_bic: Różowe zamiast wiązać się z normalnimi kolesiami o przeciętnym wyglądzie, inteligentnymi, o szerokiej wiedzy o świecie, ogólnie ogarniającymi, z dobrymi studiami i pracą, wybierają kolesi, gdzie jedynym kryterium jest wygląd(najlepiej 10/10) którzy robią im dzieci i zostawiają. Nie ważne, że pije, bije albo jest tępy. Jedyne kryterium to wygląd. Ewentualnie kasa, ale tu chodzi raczej o osoby posiadające bardzo dużo pięniędzy bo jeśli różowy będzie miał do wyboru bezrobotnego chada
@EvilSoul: W sumie... jakbym przeszedł na emeryturę to mógłbym tam robić i za darmo :D. Ale nie mam w planach bycia emerytem prawiczkiem ;p
Poza tym do tego czasu pewnie prawko nie będzie wymagane przez w pełni autonomiczne samochody. W sam raz dla bab, będą sobie mogły poprawiać makijaż jadąc do Chada na ruchanie.
@xle6: ale wiesz, że wtargnięcie pod samochód jest Twoją winą? Nawet na pasach?
A z przepuszczaniem i tak 90% pyta egzaminatora na podporządkowanej czy może jechać bo jest to niezgodne z przepisami. Więc nie tylko w życiu ale nawet tutaj przegrywasz xD