Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu zauważam dużą zmianę w moim funkcjonowaniu i jakkolwiek rozumianym postrzeganiu świata i życia. Na wiele rzeczy jestem obojętny, na wiele rzeczy nie mam ochoty, czuje się jak jakiś stary, zgorzkniały, wyruchany przez życię dziad pomimo tego, że nie dobiłem jeszcze do magicznego lvl 18. Kompletnie nie jestem zainteresowany kontaktami z płcią przeciwną, uważam to za niepotrzebną stratę czasu, nowe znajomości nawiązuję raczej ciężko głównie przez postrzeganie ludzi jako przydatnych i nieprzydatnych, w dodatku jestem osobą zamkniętą w sobie, nie afiszującą się problemami nawet z najbliższymi. Czuję, że z dnia na dzień staje się coraz większym egoistą, najważniejsze rzeczy to dla mnie moje własne zdrowie i pieniądze, jedyną rzeczą o jakiej teraz „marzę” to jak najszybsze usamodzielnienie się i pokazanie sobie, że jestem w stanie sam jakoś funkcjonować. Codzienne życie to raczej szara egzystencja, odwalenie swoich obowiązków w postaci szkoły i siedzenie w domu. Zastanawiam się czy mnie już kompletnie popie*doliło czy jest jakaś szansa na rozpoczęcie w miarę szczęśliwego funkcjonowania i cieszenia się latami młodości, które przez wielu uważane są za najlepsze w życiu.
#psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:

@chudziutki: mlodziencze #!$%@?, ale moze byc zaczatkiem do czegos znacznie grubszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu masz tak #!$%@?, a nie inaczej? Odpowiedz jest w tym tekscie, jesteś egoistyczny i patrzysz na ludzi jednostkowo, oni to wyczuwają, wiesz? Przez co podchodzą do ciebie z dystansem (predzej wcale xD), ty myslisz, ze to oni sa #!$%@? i karuzela jedzie dalej.

Ze wam to nie wadzi ludzie
@AnonimoweMirkoWyznania: witamy w dorosłym życiu, miałem dokładnie tak samo jak ty i z biegiem czasu nabrałem do wszystkiego ogromnego dystansu, nie podchodzę do życia zbyt poważnie

twój egoizm jest szczeniacki, wyrośniesz z tego, gdy przestaniesz siebie traktować jak kogoś niesamowitego (na pewno nie jesteś +to żenujące)

adolescent egocentrism na wiki, polecam