Wpis z mikrobloga

Jak można się domagać odszkodowania za brak usługi? (internet). UPC przez ponad dwie doby leciało w kulki i zero internetu, codziennie tylko aktualizując kolejną godzinę naprawy, przeganiając w tym nawet start Falcona Heavy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz internet wrócił dopiero (za to strona UPC nie działa xD), chciałbym dostać zwrot kasy za te dwa dni bez neta (musiałem jechać transferem z komórki).
#upc #internet #prawo #kiciochpyta #warszawa
  • 12
@Rivo ja w netii zalatwilem to telefonicznie. Powiedzialem ze od tego do tego nie bylo internetu bo awaria, a skoro nie potrafia usunac awarii i dostarczyc uslugi to za te dni bez neta nawet niech nie licza ze zaplace tyle ile za poprzedni miesiac
@mchmjszk: u mnie router z UPC działa fatalnie. Ogólnie wiem, że po wifi nie będzie takiej prędkości jak po kablu, ale momentami nie przekraczam 10Mb/s na speedtescie przy usłudze 120Mb/s.
@Rivo: Po wi-fi powinienem mieć według producenta chyba do 150, po kablu praktycznie taka sama prędkość, niestety poza tym "światłowodem" mam do wyboru jedynie bezprzewodowe playe itp.
@clown9: no wiem, że pewnie "do" 600 ale mogli uprzedzić, ze to poniżej 100 to bym kupił tańszy router :D
@SpaceMonkey: Trafiłem na to. Artykuł ma już 4 lata, ale pisali o tym, że ta zasada 36 godzin nie do końca obowiązuje. Idę odkopać umowę!
@mchmjszk: ja bardzo długo myślałem, że to po prostu lipna karta sieciowa w lapku, ale na innych urządzeniach te same problemy.