Wpis z mikrobloga

Prawackie urojenia są najlepsze. Gdyby Żydzi mieli dostęp do broni to nie byłoby holocastu, tak rzeczą prawaki. Już dawno uznałem że nic mnie już nie zdziwi w kwestii ich logiki ale to już jest szczyt. Wyobrażacie sobie jak naziści odwlekają holokaust no bo herr panie lepiej nie atakować Żydów skoro mają broń, są groźni i lepiej ich zostawmy w spokoju bo jeszcze zdołają się obronić xD Ci ludzie są chorzy umysłowo na punkcie swoich pistolecików
#neuropa #polityka #historia #zydzi #bekazprawakow #bekazpodludzi #oswiadczenie #4konserwy
  • 15
@Faramir-z-Lasu: Żydzi nie mieli problemu by zdobyć broń podczas wojny, tylko że oni nie mieli jak się bronić, nie mieli żadnej armii bo nie mieli swojego kraju. Ale były żydowskie grupy zbrojnie walczące z nazistami, było powstanie w getcie warszawskim. Większość Żydów nawet nie walczyła, po prostu poszli na śmierć bez większego oporu, kto chciał walczyć ten nie miał problemu zdobyć broni.
@PaddyS: Piszesz bzdury. Polscy powstancy mieli problemy ze zdobyciem broni, Powstanie Warszawskie odbywalo sie praktycznie bez niej. To, ze kilku Zydow z organizacji podziemnych mialo dostep do broni, nie oznacza ze przecietna zydowska rodzina byla uzbrojona, czy ze miala bezproblemowy dostep do niej.

A teoretycznie jesli miala, to nie rozumiem, czemu zabraniac jej wspolczesnie zyjacym Polakom.
@Faramir-z-Lasu: Warto spojrzeć na Amerykanów japońskiego pochodzenia w tym czasie. Praktycznie bezproblemowo ich wszystkich pozamykano do obozów. Nie było żadnego zbrojnego oporu czy partyzantki. Jakby Japońce zrobiły gdzieś D-Day na plażach Kalifornii to by spokojnie Roosvelt mógł kazać rozstrzelać wszystkich w obozach i co by zrobili, rzucaliby w żołnierzy kopiami Drugiej Poprawki xd
Głupi rozmawiają z głupimi próbując bronić, lub obalać głupi argument wymyślony przez głupiego trolla.
I to się dzieje pomimo, że pierwszy komentarz należy do @Basiura89 który stwierdził niedosłownie, ze jest to zarzutka.

Jeśli chce ktoś obalać tego durnego trolla to się po prostu zapytajcie o źródło jego rewelacji. ¯\_(ツ)_/¯
(Wybacz, że nazwałem cie durnym. Zarzutka nawet wyszła, takie 4/10 , więc nie do końca durny ( ͡°( ͡° ͜
@Faramir-z-Lasu: Tutaj prawactwo ma przecież racje! Gdyby każdy mój krewniak Żyd miał broń to pewnie wymordowano by mniej moich rodaków, jeśli w ogóle więcej niż sto tysięcy!

Swoją drogą wydaje mi się ze owa teza

Gdyby Żydzi mieli dostęp do broni to nie byłoby holocaustu


pochodzi od Korwina.

Jednakże te zdanie to pobożne życzenie, które wymagało by by Hitler nie był Hitlerem. Hitler rozpoczął jeszcze głębsza kontrolę broni. Kazał odnawiać licencje,