Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Kiedyś można sobie było odłączyć na chwilę wagę i sprawdzić sprzęty elektryczne .. teraz zasilacz od wagi wisi pod sufitem a na sklepie zero gniazdek. Kupuj chłam dobry czy niedobry potem lataj wymieniać. Ktoś się powinien nimi zająć. Tak samo powinni mieć zakaz wprowadzania towarów tylko sezonowo. Na przykład szkolnych w sierpniu bo powykończali wszystkie sklepy papiernicze a jak pójdziesz w styczniu złamanego ołówka nawet nie kupisz.
@fortheworld: Nie no jasne, gościu który robi wieś na środku sklepu jest jak najbardziej ok, za to sklep zły bo nie ma przymierzalni xD Nikt nie każe kupować. Swoją drogą przymierzanie dla mnie to w ogóle jest obleśne. 100x wolę zamówić zapakowane, świeże ciuchy z neta niż coś ze sklepu gdzie jedne spodnie ze setka januszy mogła już mieć na dupie. #!$%@? wie czy który jakiś wszy nie miał. A zamawiając
@fortheworld: Mam gdzieś jego gacie i zachowanie. Przeszedłbym koło tego obojętnie, gdybym był świadkiem takiego procederu. Takie pierdoły to za mało, żebym się obruszył, co nie zmienia faktu, że jest to zachowanie wieśniackie. Tak samo możesz sobie publicznie dłubać w nosie, twoja sprawa, raczej nikt się nie obrazi, ale będziesz wieśniakiem. Ludzkość wypracowała pewne standardy dobrego zachowania i kultury, które ten człowiek złamał. Jak tego nie rozumiesz to dalej nie będę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Maniek145
A robienie zdjęć ludziom z przyczajki to jest coś chwalebnego ? Nie wydaję mi się. Nie rób tak więcej.

@meshack @fortheworld Jak jest dużo chętnych do kupowania (na przykład w dniach wyprzedaży, albo w lumpeksie w dniu dostawy) to i 10 przymierzalni nie załatwia sprawy, a jak nie chcesz czekać 30 minut w kolejce to przebierasz się poza nią [kabiną przymierzalni] - tak mi się ku kilka razy zdarzyło. Czasem tak