Wpis z mikrobloga

Cześć! Poszukuję uniwersalnych słuchawek z przeznaczeniem do grania na gitarze, słuchania muzyki i gier. Słuchawki zamierzam podłączać do zewnętrznego interfejsu audio, ale także bezpośrednio do laptopa. Zależy mi na wygodzie, na w miarę solidnym wykonaniu i przede wszystkim na dobrym dźwięku.
Na tę chwilę skłaniam się ku dwóm modelom:
1) Creative Aurvana Live!
2) HyperX Cloud I / Cloud II.
Oba modele przymierzałem i znacznie wygodniejsze i lepiej wykonane są Cloudy, jednak obawiam się trochę, że ich dźwięk jest nastawiony głównie na gaming.
Jeśli ktoś miał do czynienia z tym słuchawkami, to proszę o opinię. Jestem otwarty na inne propozycje w budżecie do 350zł.
#gitara #audio #sluchawki #gry #komputery
  • 5
na w miarę solidnym wykonaniu


@TheButcher: no to już odpadają cale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jednak obawiam się trochę, że ich dźwięk jest nastawiony głównie na gaming.


absolutnie nie, cloudy to zwyczajny rebrand takstarów pro80 które wyszły jako po prostu słuchawki (de facto jedne z nalepszych w swojej cenie, aż do teraz), jak dla mnie jedynym mankamentem ich była troszkę zbyt ostra góra, ale większość ludzi nie
@TheButcher: Aurvana Live służy mi już 10 lat i w moim przypadku konstrukcja wytrzymała bezawaryjnie w użytkowaniu domowym ze 4. Jednak nie urwał się kabel, który jest najsłabszym elementem tego modelu, a pękł pałąk, który też jest raczej wątpliwej wytrzymałości, Nie jestem audiofilem, więc ciężko mi ocenić jakość dźwięku, ale jak dla mnie maja bardzo przyjemny, dominujący bas. Kabelek jakby co, to najlepiej od razu wymienić na lepszy, a nauszniki to