Wpis z mikrobloga

Pracuje w zakładach bukmacherskich już miesiąc xD mimo tego, ze codziennie, dzien #!$%@? w dzień są te same osoby. Rzadko kiedy jest ktoś nowy, wiadomo, uzależnieni od hazardu. Jest kilka typów, ludzie troche starszej daty, którzy nie mają co robic i przychodzą dla zabawy.zawsze o tej samej godzinie, przewazie puszczaja kilka meczy dziekuje dziekuje moze wejdzie hehehe. Tacy wielce zabiegani sa najlepsi xD przyjdzie taki typ przed zamknięciem albo przed przerwa i szybko szybko bo jemu sie spieszy, rozumiem pewne rzeczy no ale oni tak codziennie. Typowi uzależnieni sobie siedza po klika godzin i puszczaja mecze, nie sa szkodliwi. Najgorsi sa Ci ze tak powiem najgorzej wygladajacy, tłuste włosy itp. Te #!$%@? przychodzą rano i potrafia siedziec po 5h. I ta #!$%@? rywalizacja xDddd
- no skoki mi wszystkie weszly, ostatnio wygrałem 134k, z rok temu
A tak naprawdę to przynosi 288488321 tasiemcow i na niektórych po 11 groszy do wygrania xD
Siedza tacy i gadaja do siebie albo #!$%@? cos do mnie, Trochę smutne.
Niekiedy sa ciekawe akcje, wczoraj koles obstawil mecze, ze ktos tam wygra. Byl remis do 90minuty i wyrzucil kupon xD. Nagle w dogrywce jego drużyna zaczęła prowadzic xD szuka #!$%@? w tym koszu xD znalazł tak sie cieszyl.... i nie uznali bramki.

Byl też typ, który wygrał 30zl. Ja juz gotowy żeby zamykać.kupon a on mowi zebym czekal. Bo on sobie pójdzie #!$%@? skseruje zeby sie pochwalić kolegom.

Do zakładów nie mogą wchodzic dzieci. Nie masz 18 lat nie wchodzisz. Dotyczy to również niemowlaków itp. Bol dupy o to byl troche jednak takie sa.zasady co ja mam do tego. Przychodzi jedna babka czasem z dzieckiem 5/7lat i to dziecko lezy na ziemi przed lokalem xD serio, laska przez 2h siedzi a to dziecko sie tam marnuje.

Taki jeden starszy Pan #!$%@? meczow za mala stawke, wklad 2zl i do wygrania 2.16 np....

Tak sie żyje na tej wsi.
Robota nie jest zla, troche slaba jest odpowiedzialnosc za hajs. Ogolnie nie narzekam bo współpracownicy sa fajni i wszytko jest dobrze.zorganizowane. Dla mnie jako studenta jest calkiem fajnie bo zmiana jest po 11 godzin ,można dorobić na weekendach. Pozdro
#pasta #bukmacherka xd troche #gorzkiezale
  • 89
@tsuyoki: mordo chodzi o karte dla zwykłego gracza a nie pracownika - niech twoj ojciec wyrobi kartę 'stalego gracza' i za kazdym razem jak ktos puszcza kupon bez karty lojalnościowej (czyli pewnie 90% ludzi) mozesz podbic kartę ze to niby byl kupon puszczony przez 'twojego ojca'. Szybko nabijesz duzo pkt, poczytaj na sts czy totolotek jak dziala karta lojalnościowa.

Ps. Zdarzaja sie czasem jacys gruzini itp grajacy duze stawki na single?
@Jan_Laguna rozumiem, pomysle nad tym dziekuje

Przychodzi kilku ale nic nadzwyczajnego. Max 30zl puszczaja, najgorsze jest to jak im cos nie wchodzi i nie potrafia mowc ani po polsku ani po angielsku