Wpis z mikrobloga

Pracuje w zakładach bukmacherskich już miesiąc xD mimo tego, ze codziennie, dzien #!$%@? w dzień są te same osoby. Rzadko kiedy jest ktoś nowy, wiadomo, uzależnieni od hazardu. Jest kilka typów, ludzie troche starszej daty, którzy nie mają co robic i przychodzą dla zabawy.zawsze o tej samej godzinie, przewazie puszczaja kilka meczy dziekuje dziekuje moze wejdzie hehehe. Tacy wielce zabiegani sa najlepsi xD przyjdzie taki typ przed zamknięciem albo przed przerwa i szybko szybko bo jemu sie spieszy, rozumiem pewne rzeczy no ale oni tak codziennie. Typowi uzależnieni sobie siedza po klika godzin i puszczaja mecze, nie sa szkodliwi. Najgorsi sa Ci ze tak powiem najgorzej wygladajacy, tłuste włosy itp. Te #!$%@? przychodzą rano i potrafia siedziec po 5h. I ta #!$%@? rywalizacja xDddd
- no skoki mi wszystkie weszly, ostatnio wygrałem 134k, z rok temu
A tak naprawdę to przynosi 288488321 tasiemcow i na niektórych po 11 groszy do wygrania xD
Siedza tacy i gadaja do siebie albo #!$%@? cos do mnie, Trochę smutne.
Niekiedy sa ciekawe akcje, wczoraj koles obstawil mecze, ze ktos tam wygra. Byl remis do 90minuty i wyrzucil kupon xD. Nagle w dogrywce jego drużyna zaczęła prowadzic xD szuka #!$%@? w tym koszu xD znalazł tak sie cieszyl.... i nie uznali bramki.

Byl też typ, który wygrał 30zl. Ja juz gotowy żeby zamykać.kupon a on mowi zebym czekal. Bo on sobie pójdzie #!$%@? skseruje zeby sie pochwalić kolegom.

Do zakładów nie mogą wchodzic dzieci. Nie masz 18 lat nie wchodzisz. Dotyczy to również niemowlaków itp. Bol dupy o to byl troche jednak takie sa.zasady co ja mam do tego. Przychodzi jedna babka czasem z dzieckiem 5/7lat i to dziecko lezy na ziemi przed lokalem xD serio, laska przez 2h siedzi a to dziecko sie tam marnuje.

Taki jeden starszy Pan #!$%@? meczow za mala stawke, wklad 2zl i do wygrania 2.16 np....

Tak sie żyje na tej wsi.
Robota nie jest zla, troche slaba jest odpowiedzialnosc za hajs. Ogolnie nie narzekam bo współpracownicy sa fajni i wszytko jest dobrze.zorganizowane. Dla mnie jako studenta jest calkiem fajnie bo zmiana jest po 11 godzin ,można dorobić na weekendach. Pozdro
#pasta #bukmacherka xd troche #gorzkiezale
  • 89
@tsuyoki: Ja myślałem że same kobiety pracują w punktach bo ani razu nie widziałem faceta na kasie chyba że teraz tak się zmieniło bo od 3 lat do ziemniaka nie chodzę tylko w necie ale to ma swój klimat jak się przychodziło z kumplami po 6 osób i taśmy po 20 meczy ha ha albo z dziewczyną i te nagłe zamieszanie wśród starych dziadów XD
Tez pracowałem, nie polecam. Najgorszy sort ludzi, praca samemu, zero perspektyw i patrzenie sie na to jak ludzie sobie zycie marnują. A płaca tez do dupy, bo teraz na pol etatu na umowie prace mam wiecej
@tsuyoki: no nie mowie ze pracodawca jest nieuczciwy, ale dla studenta to to nir jest, nawet najlepszy argument „nauka w godzinach pracy” jest o kant dupy bo co sie skupisz to wejdzie jakis stary dziad i rzuci plik kartek zrobionych w chacie i wez wpisuj xD moze kiedys zapostuje jakies inby; np gracza ze złota karta (czyli 120-130 wysyłanych kuponów dziennie)
Tez pracuje w bukmacherce i nie raz nie wiem czy smiac sie czy plakac patrzac na tych ludzi. Historii tyle ze ksiazke napisac bym mogla:)
Najlepsze jak przylaza i sapia "bo te mecze sa ustawiane, wygrac nie idzie!", a i tak dalej graja... Albo dziadek co codziennie rano wbija i na dzien dobry teksty typu "kur..a je..ny Leverkusen znowu mi spier..lil kupon, patrz Pani ile moglem wygrac".
A te wirtualne sporty to