Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
@Riczler: Ja na pewno zauważyłem pewne zmęczenie materiału. Nie mam ochoty grać w rzeczy, w które muszę zainwestować x godzin kompletnego skupienia, dużo częściej gram w rzeczy, które mogę włączyć, pograć niezobowiązująco godzinę lub dwie i wyłączyć. Czasami marzy mi się kupienie porządnego peceta, ale też myślę żę u mnie by się trochę marnował.
@Riczler: Jak to mówią. Nie ten pesel. 10-20 lat przemysł growy miał totalnie inny feeling. Gier było mało i były u nas stosunkowo trudno dostępne. Trzeba było się pofatygować żeby załatwić gry, w dodatku nie wiadomo było jakie te gry są. Każda gra była inna, i człowiek po prostu nie mógł się doczekać żeby siąść i pograć.

Dziś znamy już grę na wylot przed zakupem. Gdzie tu frajda.
@Daleki_Jones

nie ma w co grać i wróciłem do Dune 2 i UFO: Enemy Unknown

Próbowałeś X-COM oraz X-COM 2, te z ostatnich lat? Albo Civilization VI?
Mi całkiem siadły, a też gry które wymieniłeś były jednymi z najlepszych, jeśli nie najlepszymi dla mnie.
@Riczler same here, frajde mam tylko ze starych gier, bo przypomną się feelsy, ale pogram godzinę i nuda. Z nowszych to tylko gta v i wiedzmin 3 przyniosły więcej zabawy na dłużej. Wot poszedł w odstawkę bo wiedzmin, poza tym to nie to samo co 2-3 lata temu, a fify 18 nie kupiłem - 17 daje frajdę tylko z kumplami przy piwie
@Riczler: IMO to wina tego, że wszystkie gry są takie same. Seria AC była super, AC2 ogrywało się jak #!$%@? później dodatki, przyszła 3cia część - już gorzej, 4 - boże sztosik bo coś nowego(statki) ale później to grałem po 20minut i tyle bo mi się nudziła.
Podobnie jest z każdą inną grą, a już szczególnie jak mówimy o bardzo podobnych mechaniką grach.
Ale mimo że teraz 90% mnie nudzi to
@Riczler: Jest nadzieja! Od roku trzymam na płytce Bloodborne'a i tak się zabierałem jak sójka za morze. No i w ten weekend porządnie usiadłem i w sumie 12 h ugrane. No i wciąga strasznie, tylko cierpliwości, trzeba mieć co nie miara xD
@Riczler: Mnie w ogóle nie jarają gry single player, jak gram to tylko w sieciówki, kiedyś duuużo w WoWa (głownie pvp) i Diablo, teraz głownie Overwatch i Hearthstone, ale to kwestia tego, że po prostu lubię rywalizację.