Wpis z mikrobloga

@rurek49: może i piękny tylko zapomniałeś dodać ze volvo ma do wyboru pół silnika w postaci r4 2.0 chyba ze chcesz coś innego to maja 2.0 a jak to ci nie odpowiada to maja również 2.0
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: a ja nie rozumiem, jak można kupić sedana. Gabarytowo to samo, a funkcjonalność dużo mniejsza. Do kombi można:
- zapakować się na wakacje
- wrzucić rower
- wrzucić bagaż ponadgabarytowy - stół, szafkę, krzesła, pralkę
- zapakować psa
- można otworzyć klapę i se usiąść jak na ławeczce
- załadować wózek
- załadować choinkę
- załadować materac i tam spać

Samochód ma być przede wszystkim praktyczny.
  • Odpowiedz
@DILERIUM: dokładnie! Mi się w większości sedany bardziej podobają, ale funkcjonalność kombiaków wygrywa, nawet jak nie mam żony i dzieci. Mogę zabrać się ze znajomymi na wakacje nie trzymając bagaży na kolanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rurek49: piękne jest. Szkoda tylko, że pakują tam te #!$%@? uturbione r4, które palą jak smok i w dodatku czuć jak się męczą z masą auta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: nie wygląda #!$%@?. Np to volvo daje radę. Podoba mi się bardziej, niż to niebieskie wrzucone przez @ChoNoTu Ale to są gusta, można o nich dyskutować, ciężko do nich przekonać. Nie zgodzę się z tym, że sedan z gównobagażniczkiem pomieści tyle, co kombi, bo tak nie jest.

@hadrian3: kombi jest niezastąpiony na dłuższe wyjazdy. Na ostatnie wakacje spakowałem bagażnik pod linię zagłówka i jeszcze dwa turystyczne plecaki na tylnych
D.....M - @GrzegorzPorada: nie wygląda #!$%@?. Np to volvo daje radę. Podoba mi się b...

źródło: comment_VwElPxByNXMiR8Ck3e6SBiEtucOb8BW2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz