Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPolityk: Może pomóc jeden, czasem potrzeba kilku wizyt. Nie zawsze da się wszystko rozmasować i potrzeba dokładniejszych badan, żeby ustawić rehabilitację.
Jak na jednorazowe spotkanie to polecam http://masazgdynia.pl jest też z dojazdem do domu. Zdecydowanie zna się na robocie, cenowo jest spoko i na większość tymczasowych dolegliwości pomoże.
@alhakeem: gdybym jeszcze coś dźwigał czy ogólnie pracował ciężko to bym mógł zrozumieć ale moja praca polega na siedzeniu i nie dźwiganiu. Może jakiś ból od siedzenia może się pojawić ale chyba nie aż taki że przy wstawaniu z łóżka czy fotela w pracy zbierają mi się łzy w oczach. Jak by mi to pomogło chociaż zmniejszyć ból to bym się cieszył. Wiem że jedna wizyta nie rozwiąże problemu na stałe
@KosmicznyPolityk: Tak jak napisałem, może pomóc i moim zdaniem masażysta/fizjoterapeuta to pierwsza osoba, do której powinieneś się udać. Zapewne też dostaniesz zalecenia jakich pozycji unikać, żeby ból nie wracał. Wcale mnie to nie zaskakuje, że masz problemy z plecami/kręgosłupem przy pracy siedzącej, w gronie znajomych 30+ to akurat niestety powszechne.
Jeżeli byś potrzebował pełnej diagnozy - klinika rehabilitacyjna z RTG i indywidualnymi ćwiczeniami to mogę Ci podać namiary jakoś pod wieczór,