Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki,
Zacznijmy od tego, że mam 16 no prawie 17 lat i uczę się zaocznie.
Od kilku lat uczę się i programuję.
Moje aktualne umiejętności oceniam na:
PHP, NodeJS, JS, HTML, CSS, SASS, LESS - Bardzo dobry.
Java, GO - Dobry/Ok.
Python, TypeScript, CoffeScript - Słabo.
Mam też doświadczenie z różnego typu framework'ami typu np. Laravel, Slim, VUE (+NUXT, Vuex itp...).
Aktualnie przez 90% czasu siedzę w domu i klepie kod, który potem jak mi się znudzi jedna rzecz, usuwam i rozpoczynam nowy projekt.
Przez to, że szkołę mam co 2-3 tygodnie w piątki od południa i w soboty od rana znajoma dała mi propozycję pracy jako sanitariusz, co mi się za bardzo nie widzi po opowieściach ludzi, którzy tam już pracują i nie uważam by to była praca dla mnie.
Jednak nie ukrywajmy, dodatkowy zarobek zawsze na propsie więc pomyślałem, że może wykorzystam jakoś swoje umiejętności, by zarobić.
Oczywiście nie mówię tutaj o zostaniu z miejsca #programista15k i zarabianiu nie wiadomo ile.
Ale raczej o czymś, by zdobyć doświadczenie i zarobić te parę złoty na miesiąc.
Jak myślicie, co bym mógł robić? Może się gdzieś zgłosić?

#pytanie #programowanie
  • 34
@AnonimowyZielonek: Samoocenę na pewno masz dobrą. Mocno wątpię być znał choćby w stopniu zadowalającym języki z linijki "Bardzo dobry", o dobrej znajomości Javy już nie wspomnę.

Trochę pokory kolego, jest ona niezbędna by się uczyć od lepszych.

A jeśli faktycznie znasz te języki tak jak mówisz, to wrzuć coś na github i zobaczymy. Pracę jako fullstack powinieneś dostać bez problemu. ;)
@Niestabilny @Kaijot @Bezzalogowy

Ogólnie nie mam żadnego odniesienia, oceniłem to w skali takiej, że w językach na poziomie bardzo dobrym potrafi zachować czytelny, optymalny kod i na pewno uda mi się zrobić większość rzeczy bez problemu.
Oczywiście nie uważam się za super wybitnego programistę, który zrobi nie wiadomo co, ale nie uważam się też za kompletne dno.

Aktualnie staram się tworzyć aplikacje przy użyciu VUE + Cordov'y i postaram się coś wrzucić,