Wpis z mikrobloga

Miałem nie wrzucać tego odcinka, bo myślałem, że nie będzie nic ciekawego. A jednak! Choć brak tu filozofii, jest wiele o biologii i prawie:

1. Ktoś zainteresowany #oobe #psychologia #psychiatria z zaciekawieniem obejrzy fragment od 28:14, gdzie do programu dzwoni Grzegorz z Limanowej. Mówi on o swoich przeżyciach z młodości (OOBE), a także następuje rozmowa o tym, czy branie kwasu


ukazuje nam prawdę i nieznaną nam rzeczywistość, czy też nie.

2. Osoby spod tagu #ateizm #pastafarianizm #latajacypotworspaghetti #prawo #religia #nsa zainteresuje historia z początku programu (1:50), kiedy to dzwoni Maciej Psych Smykowski i mówi o KLPS, funkcjonowaniu związków wyznaniowych w Polsce i próbach batalii sądowych. Nawet to jest (przynajmniej dla mnie) bardzo ciekawe. W opisie filmu są też ekspertyzy na których opierał się sąd.

3. Pod koniec programu (wybaczcie, nie pamiętam, który to czas) Leszek mówi o #apostazja - że przechodzenie drogi kościelnej nie wypisuje do końca z kościoła; aby to zrobić należy wybrać mniej znaną, świecką drogę - wnioskować o usunięcie danych. #daneosobowe


#chrzescijanstwo #katolicyzm #stacjaateizm #biologia #neurobiologia #neuropsychologia #gruparatowaniapoziomu #agnostycyzm #niedzielneslowo
Tom_Ja - Miałem nie wrzucać tego odcinka, bo myślałem, że nie będzie nic ciekawego. A...
  • 5
Grzegorz z Limanowej


@Tom_Ja: Gość gada jak potłuczony, miesza fakty z pogłoskami i mitami. DMT wcale nie jest produkowane przez szyszynkę to była jedynie hipoteza Strassmana przedstawiona w jego książce "DMT: The Spirit Molecule".