Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy dzień to kopalnia beki. W gorących lądują teksty o zaścianku, powrocie do średniowiecza, PRL 2.0 i inne wysrywy podobnego kalibru. Co ciekawe są plusowane hurtowo i to przez liberałów spod znaku neuropy która w co drugim komentarzu politycznym napieprza na Polskę chwaląc osiągnięcia zachodu Europu. Plot twistem jest jednak to że na tym wspaniałym zachodzie w większości krajów już dawno w niedziele się nie handluje. I tym sposobem zachód stał się zaściankiem czy PRL-em nie wiem już z jakim numerkiem - może 2.5 bo PiS to 2.0 niby.
buhahahahhahaha
#zakazhandlu
e.....4 - Dzisiejszy dzień to kopalnia beki. W gorących lądują teksty o zaścianku, po...

źródło: comment_JRemnIHnvkt5yPsnWVKiiOSBAYSVyzt2.jpg

Pobierz
  • 97
@ediz4: oj coś się nie zgadza

Nie ma unijnych przepisów, dotyczących niedzielnego handlu. To kraje członkowskie podejmują ostateczną decyzję, czy sklepy mogą być otwarte w tym dniu, czy też nie. W niektórych państwach, gdzie nie ma konkretnych przepisów dotyczących godzin otwarcia sklepów w niedziele i święta, sprawę reguluje zwyczaj.

Zakupy w niedzielę praktycznie bez ograniczeń, zarówno w małych, jak i dużych sklepach można robić w Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii,
@Hipokryzja_Wykopu:

To teraz przyjmujemy imigrantów i wprowadzamy małżeństwa homoseksualne?....

Zapytaj swoich ziomków bo ja jestem przeciw. Nie ja jednak się pałuje co chwilę zachodem na wykopie

Poza tym ta mapka jest z dupy strasznie. U nas jest faktyczny zakaz, a w innych krajach to w dużej mierze wybór...

Mapka jest ok bo w Polsce jest ograniczenie a nie zakaz. Jak wiesz zakaz nie dotyczy wszystkich. Tu druga mapa z innego źródła.
e.....4 - @Hipokryzja_Wykopu: 
To teraz przyjmujemy imigrantów i wprowadzamy małżeńst...

źródło: comment_pKwnhVOkDcIumD17BX29LSVBB3kRGVO5.jpg

Pobierz
Co ciekawe są plusowane hurtowo i to przez liberałów spod znaku neuropy która w co drugim komentarzu politycznym napieprza na Polskę chwaląc osiągnięcia zachodu Europu.


@ediz4: tajemnica poliszynela jest, że połowa tych tumanów to płatne trole i ich celem jest robić syf, napieprzać ile wlecie i ogólenie stronić od logiki a próbować emocjonować "opinie publiczną" Kolejne 40% to zideologizowani tępi idioci a ostatnie 10% ma coś w głowie, np przepisy kulinarne
@majorgross: Hiszpania bledna? Chlopie, u mnie w regionie wszystko zamkniete w niedziele, czesc w sobote do 13!!! 2-3 male sklepy spozywcze otwarte na 120k mieszkancow i to tylko do ~16 i to w odleglosci 100km miedzy nimi. Reszta to mini sklepy otwarte przez wlascicieli.