Wpis z mikrobloga

1.Badz miastem powyzej 100tys ludnosci
2.Nie masz zadnego duzego centrum handlowego
3. To juz nawet Oswiecim ma xD
4. Prywaciarz buduje centrum na terenach przemyslowych
5. Kurłaaaa, zielen, kurła panie kaj ja konia bede tera wyprowadzac
6. Centrum otwiera sie za pare dni
7. Kurłaaaa, tylko 130 sklepow, kurła, nic nie ma, trza dalej jezdzic do Silesii w Katowicach
8. Profit, bo
9. Cebulaki beda dalej jezdzic 30min do Kato, zeby popatrzec na witryne Hugo Bossa

Moje miasto, takie piekne. Bol dupy o wszystko, buduj galerie - zle, buduj aqua park technologicznie na miare najlepszych w europie, kurła po co to, trza bylo Paprocany wyczyscic. Zagospodaruj dzika czesc jeziora, kurla, kaj ja tera bede pil pifko....

#tychy #patologiazmiasta #galeriahandlowa #patologiazewsi #gownowpis #katowice #niewiemjaktootagowac
reaktiv - 1.Badz miastem powyzej 100tys ludnosci
2.Nie masz zadnego duzego centrum h...

źródło: comment_MJV2RarD7jdeyhepxqIUHfp2w0Fu2g62.jpg

Pobierz
  • 8
nie zgadzam sie.
Kilka komentarzy debili albo nawet zarzutek a piszesz tak jakby zorganizowane protesty mieszkancow byly.
Jak juz to spotykam sie z opiniami ze galeria jest niepotrzebna ale dobrze ze powstanie bo przynajmniej nowe miejsca pracy.

No i ja osobiscie uwazam ze ta galeria z punktu widzenia mieszkanca Tychow jest niepotrzebna (5 duzych galerii w promieniu 25 minut jazdy samochodem). Mysle ze jest bardziej celowana w wszystkie miasteczka miedzy Tychami a
@rafpafpaf: Pod kazdym postem na FB jaki sie pojawi o Gemini to jest bol dupy, ze nie nic tam nie ma, nie ma kina, lepiej jechac do Katowic itd. Jak na takie miasto to galeria akurat sie bardziej przyda jak stadion pilkarski. Przynajmniej nie trzeba cisnac do Katowic czy Bielska/Gliwic. Fakt, brakuje sporo sklepow, ale moze rozbuduja. To, ze jest ich tyle do okola to malo wazne, bo nadal trzeba dojezdzac,
@reaktiv a ja staram się nie czytać komentarzy na fb, bo to czysty rak. Udziela się tam ten sam sort ludzi, którzy piszą po każdym potrąceniu pieszego przez samochód, że koniecznie trzeba wszędzie dać progi zwalniające i światła. Jak hokeiści czy piłkarze zaczeli przegrywać to chcieli wszystkich zwolnić, a stadiony zaorać. Szara masa kretynow. Nie warto.
@reaktiv: "Pod kazdym postem na FB jaki sie pojawi o Gemini to jest bol dupy, ze nie nic tam nie ma, nie ma kina, lepiej jechac do Katowic itd. Jak na takie miasto to galeria akurat sie bardziej przyda jak stadion pilkarski. "

Sam jestem jednym z tych, którzy napisali coś w stylu "nic tam nie ma, nie ma kina, lepiej jechać do Katowic" :). Owszem, bo nie ma tam nic
@reaktiv: Czas pokaże czy galeria była dobrą inwestycją czy też złą. Sam mam co do tego trochę wątpliwości. Zastanawia mnie tylko co za bulwy krytykują budowę parku wodnego, który będzie miał naprawdę wysokim standard. Zawsze znajdzie się jakaś grupa idiotów, którzy uważają, że robienie czegokolwiek to czyste zło. Takie osoby mogę opisać tylko tak "Łooo złodzieje za moje budujo ludzio by dali bandyty jedne"

A prawda jest taka, że większość mieszkańców
@hokejowy: Ja dlatego tylko czytam, nie komentuje bo sie zacznie festiwal xD

@DWMT: No fajerwerkow nie ma, ale serio, czym sie galeria handlowa moze wyrozniac na tle innych. Wszedzie to samo, chodzi o to, zeby nie jezdzic kilometrow. Tutaj chyba cos inwestora przyblokowalo, bo pierwotnie mialo to byc wieksze od Silesi, ale cos nie pyklo :d

@Judasz_: Zwroci czy nie, ludzi i tak bedzie pelno, nawet w city point