Wpis z mikrobloga

#motocykle #motomirko

Mireczki, potrzebuję rady. Szukam jakiegoś jednośladu na początek, którym mogę jeździć na prawo jazdy kat b.
Chciałbym żeby był tani w utrzymaniu i pozwolił komfortowo dojechać do pracy 30 km w jedną stronę po drodze szybkiego ruchu.

Niskie spalanie i wygoda będzie dużą zaletą. Chciałbym czasem zrobić w weekend około 200km dla przyjemności.
Dodatkową zaletą będzie prędkość komfortowej jazdy około 110 - 120 km/h, bo do pracy jeżdżę drogą szybkiego ruchu.
Budżet powiedzmy około 5000 - 6000. Znajdę coś?
  • 90
  • Odpowiedz
@JareQ: polecam wybranie się do sklepu i założenie na głowę różnych kasków :) Ja kiedy swój wybierłem to dość podobnie chciałem do 700 zł i już miałem upatrzony a skończyło się na tym że jak założyłem nolana n104evo to już nie chciałem go zdejmować :D
  • Odpowiedz
@ZygmuntBruckner: teraz jest jak absolute. Dla mnie jest świetny. Ciężko mi będzie zmienić na inny :) spore wyposażenie do turystyki pinlock blenda microlock. No ok jest opcja na n com wbudowany (zestaw głośnomówiący) ale korzystam z innego to musiałem lekko dostosować. Dla mnie spoko, nieglosny, fajny kask. Ten absolute jest z lexanu. Jakbym miał teraz zmieniać to już tylko może turystyczny arai.
  • Odpowiedz