Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#biseksualizm #gay #zalesie #niebieskiepaski #lgbt
Jest biseksualny i mam problem, ale od początku...

Jestem #twink (taki jak pewien chłopiec ze Szwecji lubiący brokuły #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i faceci myślą tylko o jednym gdy mnie poznają - tak, chcą mnie wydupczyć :( Żaden mi się nie podoba bo to głupie mięśniaki z siłowni lub pseudoalfy myślące że im się wszystko należy. Jedyni podobni do mnie są pozajmowani. Już dwa razy zostałem potraktowany jako one night stand przez pozornie szarych myszków, choć chciałem się bliżej poznać.

A dla #rozowepaski jestem niewidzialny bo wyglądam jak dzieciak, 22 lata zaraz będzie a wyglądam na 18. Jedna koleżanka ze studiów na której miałem crusha powiedziała, że jestem jak młodszy brat i nie wyobraża sobie bycia ze mną. Może zapuścić brodę aby nabrać powagi? Akurat mam 180 cm więc wzrost chyba nie jest problemem.

I jak tu żyć #przegryw Czy ktoś mnie kiedyś pokocha? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#biseksualizm #gay #zalesie #niebie...

źródło: comment_dhYNitTutXkcFuHs1nyU9eDcHU7yH8ze.gif

Pobierz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: O wierz mi obsiądą cię jak pszczoły cukier (bo to brzydko mówić jak muchy gunwo xD). A jak trafisz na yaoistki i im powiesz, ze jesteś bi to umrą z miejscu z ekscytacji. Raz, na takim właśnie konwencie mój znajomy, bo, o delikatnej budowie ciała dla jaj siadł na kolanach innego naszego znajomego (100% hetero). Myślałam, że dziewczyny zejdą tam, a gdy ręka kolegi zeszła po torsie pana hetero to
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że znajdziesz taką, tylko musisz wytrwale szukać. Dziewczyny częściej preferują męskich facetów, ale takich lubiących delikatnych chłopców też jest od groma. Dla niektórych to, że jesteś bi też będzie bonusem bo albo będzie ją podniecał widok dwóch kotłujących się w łóżku facetów (rzadziej), albo będzie to świetna okazja do trójkąta 2m1k (częściej). Mnóstwo dziewczyn marzy o trójkącie z dwoma facetami, ale dużo mniej ma odwagę to zrealizować. Przy Tobie
@AnonimoweMirkoWyznania Ja bywałam tylko na tych mangowych w Krakowie jak B-con Xmascon czy Magnificon. Ten kolega o, którym pisałam to w sumie poxa Dragon Ballem czy Naruto i yaoi (xD) niewiele ogarniał ale nadrabiał kocimi uszkami. Z kolei raz byłam na konwencie z siostrą i z jej Nie-Ogarniętą-W-Temacie-Kumpelą i nie czuła się mocno wyalienowana ba szybko nowe koleżanki znalazła. Poza tym coraz częściej w ramach mangiwych konwentów pojawiają się niemangowe panele np