Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam dziwne pytanie. Nawet nie wiem jak to tagować.
Piszę z anonimowych bo mój różowy stalker ma konto na wypoku :)

Ostatnio rano różowa jakoś dziwnie na mnie patrzyła przy śniadaniu więc pytam co się tak gapi xD
I ona do mnie że kolejny raz śniło się jej że umarłem.

No dobra, sen jak każdy inny, nie ważne. Po jakimś tygodniu na facebooku napisał do mnie 'kolega' z którym nie rozmawiałem jakoś od 2001 roku xDD (Za małolata graliśmy czasem w gałe ale jakoś się nie kolegowaliśmy bardzo). Napisał coś w styl "Hej, co tam u Ciebie? Wszystko ok?" Ja mu na to że tak, jak najbardziej... (Dodam jeszcze że na facebooku od wielu lat nie jestem aktywny, nie mam zdjęć, nic nie publikuje itd.) A on mi na to że ostatnio śniło mu się że "jestem już po drugiej stronie" i że nie widział mnie od lat a na fb widzi że nie jestem aktywny i dlatego napisał...

Od tego wszystkiego minęły może max trzy tygodnie i dzisiaj siostra mi mówi żebym uważał bo się jej śniło że miałem poważny wypadek i go nie przeżyłem...

O co chodzi? Zaczyna to być dla mnie dziwne. Jak jeszcze jedna osoba mi powie że jej się sniło że umarłem to chyba sam się zabije xD

Nie wiem jak tagować: #kiciochpyta ♯religia ♯chrzescijanstwo #paranormalne ♯wiara #sny #psychologia

I #mirkomodlitwa żebym jeszcze pożył chwilę

To nie bait :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki mam dziwne pytanie. Nawet nie...
źródło: comment_RcIxYI3TQXXHTlBKkwYVFSN7Qyuq5aoU.jpg
  • 21
I #mirkomodlitwa żebym jeszcze pożył chwilę


@AnonimoweMirkoWyznania: skoro już tak tagujesz, to znaczy, że liczysz się z tym, że to Bóg decyduje, kiedy Cię zabierze do siebie. Więc nie przejmuj się niczym, tylko żyj każdym dniem tka, jakby to miał być ostatni dzień Twojego życia. I nie chodzi mi o bycie #!$%@? i naćpanym XD tylko raczej o pozostawanie w stanie łaski uświęcającej.
Pozdrawiam serdecznie i polecam ten styl.