Wpis z mikrobloga

436579,44 - 8,24 = 436571,20

Znowu trochę zaspałem, ale w sumie to przede wszystkim mi się trochę nie chciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pogoda za oknem taka se - niby +1°C, ale jakoś mgliście i wilgotno. Do tego smog wyraźnie powyżej normy, nawet mimo dość silnego wiatru - znowu trzeba było przyskorpionić.
Znowu ruszyłem na krótszą trasę - żeby nie konieczność kupienia bułek to bym sobie pewnie odpuścił. No ale mus to mus, poleciałem o tej 6:15...
Biegło się z początku średnio - udo coś pobolewało, potem szczęśliwie przeszło i się nawet mogłem trochę rozpędzić. Po drodze zaczął padać śnieg, potem przeszedł w deszcz. Co prawda na koniec tempo zdechło, ale 5:11 to już można uznać za coś akceptowalnego. Co tam, ważne że bułki kupione ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kolega @hard1 zapowiada na Marzannę jakiś kataklizm z udziałem kolegi SubZero, zobaczymy co to będzie...

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 436579,44 - 8,24 = 436571,20

Znowu trochę zaspałem, ale w sumie to przede ws...
źródło: comment_mRfvefTm8HYxfVH0h9zd6BcW4T1VzjFl.jpg
  • 4
@enron: o Panie, zapisałem się sam na ten półmaraton, ale byłem świecie przekonany że jest on dopiero za tydzień. A tu dzisiaj SMS z numerem startowym lekko mnie zaniepokoił, sprawdzam - a to już w niedzielę :D ()
@zaziq: jasna cholera, to ja nie dam rady chyba
Czemu ja byłem przekonany że to za tydzień??? Ech... Wszystko sobie poustawiałem pod następny weekend...