Wpis z mikrobloga

Typowa neuropa jest typowa.

1. Wrzucasz wpis, który generalnie służy do rzucenia gnojem.
2. Razem z kolegami robisz sobie dobrze nad ujadaniem na nielubianych ludzi.
3. Pojawia się ktoś, kto zamiast uczestniczyć w tym festiwalu wytacza sensowne argumenty.
???
4. Nie umiesz się do nich odnieść, więc kasujesz jego komentarze, żeby nikt nie widział.
5. Kiedy już nikt nie wie o co chodzi atakujesz go swoimi agresywnymi komentarzami.
6. BRAK PROFITU - bo rozmówca na tyle dobrze zna neuropę, że na 90% spodziewał się takiego obrotu sprawy i prewencyjnie zrobił zrzut ekranu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ot - poziom neuropy w pigułce.

#bekazneuropy #bekzlewactwa #4konserwy #polityka
Mr--A-Veed - Typowa neuropa jest typowa.

1. Wrzucasz wpis, który generalnie służy ...

źródło: comment_Pj6I8WdJQequRdWy5bQE66gjQTRKHGA9.jpg

Pobierz
  • 78
#gejropa to mentalnie ruskie żule, najśmieszniejsze jest to że działalność ich komanda razem z akceptowanymi wbrew deklaracji regulaminowej - klonami, sprowadza się do... 20% poparcia w sondażach.

Tytani intelektu walczą o życie... jak się skończy kasa z gównofundacji i programów pomocowych dla ułomnych, trzeba będzie iść do normalnej roboty xD
murza - #gejropa to mentalnie ruskie żule, najśmieszniejsze jest to że działalność ic...

źródło: comment_rOEURWz4yIchVIGVeiuLdiqs3axxGgGV.jpg

Pobierz
@maxwol: Daleko mi jest do osoby z poglądami prawicowymi, z niektórymi rzeczami się zgadzam, z niektórymi nie, w sumie normalne, ale ta banda klaunów to mi naprawdę ciśnienie podnosi. Ta cała neuropa to wygląda jak jakaś grupka skrzywdzona przez cały świat w gimnazjum. No trzeba ich porównywać do dzieci, nie da się inaczej, patrząc na to jak się zachowują. Nie zgadzasz się z ich wysrywami? A co, usunę ci komentarz. Tacy
@ldldld3:

o wprowadzanej cenzurze, wolnych mediach i tak dalej, a sami robią to samo, no czysta hipokryzja. W sumie ich reprezentanci nie są lepsi, sami wprowadzali cenzurę, by kilka lat później bawić się w strażnika teksasu i wszelkiej wolności


No, bo pewnie Polska na naszych ocach nie zamienia się w pńąstwo prywatne partyjnej oligarchii pisowskiej. "Nie głosowałem na pis, ale..."

A ten @murza, to ostatnie co powinno się wypowiadać na
@Nadwirus: Napisałem gdzieś, że nie? Wytknąłem tylko hipokryzje, zapewne waszą, bo gdy "wasi" reprezentanci wprowadzali cenzurę, albo nachodzili gazety z użyciem przemocy to wtedy jakoś była wielka cisza, a teraz wielcy obrońcy wszelkiej moralności i wolności, po prostu to jest śmieszne i tyle. A argument "Nie głosowałem na pis, ale" jest już tak przejedzony i przetrawiony, że jest coraz śmieszniejszy. Musiałbym chyba walnąć się młotkiem w łeb by na nich głosować,
@ldldld3: Tak jak sam pisałem w pierwotnym wpisie - wstawki typu "xDDDD" lub ".ru" po tagu świadczą jedynie o gimbusiarskim poziomie rozmowy.

@Nadwirus oczywiście robi swój pusty komentarz, który sprowadza się wytykania mi kłamstwa, ataku na mnie, kilku tricków erystycznych i nieudolnej próbie wprowadzenia argumentum ad absurdum z czegoś, czego wcale nie powiedziałem.

Oczywiście sensownej odpowiedzi na mój komentarz już nie przedstawia.
@ldldld3:

Wytknąłem tylko hipokryzje, zapewne waszą, bo gdy "wasi"


Nie "zapewne", bo nie moją. Nie mam w Sejmie swoich reprezentantów i nie interesowałbym się tak polityką, gdyby nie pis i jego ostatnio dokonane zbrodnie. A czytam znaleziska tzw. neuropy, bo pic sam dostarcza raka, który oni tylko przekazują.

w tym kraju nie ma struktur, które by przed takim czymś chroniły


HAhahahahAHAha

W żadnym kraju, nie ma mechanizmów, które by "chroniły", bo