Wpis z mikrobloga

Nadeszła wiosna, robi się coraz cieplej, jest to dobry moment żeby wyjść z piwnicy i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jednak wiemy, jakie to może być trudne kiedy przytulna piwnica trzyma w objęciach. Z tej okazji mamy dla Was specjalne motywujące #rozdajo!

A rozdajemy znaną i lubianą opaskę Xiaomi Mi Band 2, czyli świetnego kompana wszelkich aktywności fizycznych (i nie tylko).

Zasady jak zwykle proste:
- Zaplusuj ten wpis
- Czekaj (aż nacieszymy się plusikami) ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Szczęśliwca wylosujemy w najbliższą niedzielę (25.03.18) o godzinie 20:00 przez #mirkorandom (bez zielonek)
- Wysyłka na nasz koszt

W między czasie chętnie poczytamy wasze najlepsze wierszyki/pasty/kawały poruszające temat wiosny (szczególnie wierszyki - góra stwierdziła, że chce wierszyki!).
No i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego mispot.eu gdzie można znaleźć więcej produktów Xiaomi.

Jeżeli zainteresowanie będzie duże nie wykluczamy robienia takich akcji częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #mispot #miband #miband2 #dejmi
MiSpot - Nadeszła wiosna, robi się coraz cieplej, jest to dobry moment żeby wyjść z p...

źródło: comment_CLlTDSEzofTxKFg4PxtmHIBsc19xjJcd.jpg

Pobierz
  • 59
@MiSpot:

No jasne, góra jakieś wierszyki zachciała
o tym, że przebiśniegi, krokusy, dzięcilina pała
znaleźli się wielcy znawcy polskiej poezji
godzinami czytający o zapachu frezji
zamiast poprosić o fraszkę o mibandzie
trza o wiośnie napisać tej grandzie
Mi band taki ładny, ma funcje zegarka
jest do niego opaska oraz ładowarka
można o nim pisać do tchu utraty
a oni wolą zamiast niego jakieś kwiaty... ( ͡º ͜ʖ͡º
@MiSpot A' propos wiosny. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park
@MiSpot WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM I