Wpis z mikrobloga

@piperek: norma, widzę jak starsze pokolenia praktycznie całe się tym interesują, mój wiek ~25 lat już znacznie mniej a pokolenia brata koło ~18 to już może 1 osoba na 10 się oglądaniem piłki interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piperek: No właśnie, interesować się sportem, a kopaniną patałachów to co innego XD
Oglądam mecze pomiędzy drużynami wysokiej klasy, a nie Koreą i polaczkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@piperek A jaki jest sens oglądać "facetów", którzy cały czas płaczą, bo się potknęli? Bo mu ktoś na palec stanął, to jeb płacz.

Dla mnie taka kopanina, to ciągle to samo. Jeb piłka z jednego do drugiego miejsca, a od czasu do czasu ktoś nogę złamię. Nie rozumiem czym tu się jarać. Fakt, jak są mistrzostwa, to się swoich wspiera, ale żeby dzień w dzień widzieć to samo?

Mam ciekawsze zainteresowania i
  • Odpowiedz
@piperek: ci, którzy mówią, że sport czy oglądanie sportu jest dla podludzi to zwykle pipki, suchoklatesy albo grubole. Słabiutka forma i umiejętności, wybierani zwykle ostatni. Trochę to smutne, że macie taki uraz teraz, ale to tylko wasza wina.
  • Odpowiedz
@piperek mnie piłka wgl nie interesuje,gdybym wczoraj akurat nie włączył tv na kanał gdzie leciał mecz to nawet bym nie wiedział,coś tam gdzieś mówili w radiu ale nie wsłuchiwałem się specjalnie ogólnie #!$%@?,wolę obejrzeć box, MMA albo jakieś rajdy samochodowe,to mnie bardziej interesuje
  • Odpowiedz
@piperek: u mnie w domu nikt nie interesuje się piłką. Za to każdy facet z rodziny uprawia sport:
- bieganie,
- siłownia,
- rower,
i większość facetów ma super formę i nikt nie chleje piwka przed polackim meczem C klasy gdzie nawet nie ma co oglądać. Uprawianie >>>>> oglądanie.
  • Odpowiedz