Wpis z mikrobloga

Jest jakaś sensowna wyszukiwarka dostawców internetu?
Lub ewentualnie mirki z poznańskiego Łazarza mogą polecić sensownego dostawcę? To sprawdzę czy u mnie dostępny. Właściciel mieszkania skierował mnie do Inei, ale ich oferta na czas nieokreślony nie powala.
#poznan #lazarz #internet #inea #pytanie
  • 19
@wigr
Niestety UPS nie ma, Orange bez światłowodu drogo plus jeszcze opłata za utrzymanie linii, ale dzięki za zaangażowanie.

@Ortofenylofenolan_sodu eastwest, ups, wtvk nie ma. Inea jest bez światłowodu.
Jakieś pomysły? Na naramowicach ostatnio pojawił się nowy operator, o którym nie słyszałem. Miałem nadzieję, że coś się znajdzie.
@dondon: W INEA jest o tyle fajnie, że nawet przy umowie terminowej można przenosić usługi na inny adres. Zapraszam na priv, spróbuję coś atrakcyjnego przygotować ;)
@witekzg: A jaką ja mam pewność, że za pół roku nie przeprowadzę się gdzieś gdzie nie ma inei.
Zastanawiam sie tylko nad opcją dla studentów bo 8 miesięcy, 50 zł za neta i 0 za uruchomienie. Ryzyko, że zostanę z długą umowa jest dużo mniejsze, a warunki dużo lepsze niż 100 zł za instalację i 65 zł miesięcznie.
@dondon: Niektórych rzeczy się nie przewidzi, ale najlepiej przed planowaną przeprowadzką np. zweryfikować dostępność usług kontaktując się z INEA lub zwyczajnie pytając wynajmującego; ewentualnie cesja umowy.
@belwarg Dzięki. Trafiłem na stare znalezisko o tej wyszukiwarce, ale link nie działał i nie mogłem tego znaleźć na stronie. To potwierdza, że tylko inea, orange i netia. Chociaż w netii twierdzą, że nie mają stacjonarnego internetu pod tym adresem.