Wpis z mikrobloga

Ja pierrrdolę, stare pokolenie to pokolenie niewolników. Jestem obecnie na drugim roku studiów, mam teraz mniej zajęć i za rok mam zamiar ułożyć sobie plan, żeby móc pracować na pełen etat. Zacząłem szukać pracy, w tym tygodniu byłem na 6 rozmowach. Moje oczekiwania finansowe to 3500 zł netto (zważywszy na fakt, że mam status studenta i chciałem umowę zlecenie to nie jest dużo). Na każdej rozmowie jak doszło do warunków finansowcach to słyszałem: "ojoj to za dużo, na razie możemy zaproponować 2000 netto", raz tylko udało mi się podbić do 2300 ( ͡° ͜ʖ ͡°). No to nic, wstawałem i wychodziłem, nie będę sobie garba dorabiać za ochłapy.

Dzisiaj dzwoni do mnie matka i pyta się czy znalazłem już pracę. Opowiedziałem jej w skrócie to co już napisałem wyżej. "Hurr durr w pierwszej pracy wynagrodzenie się nie liczy, jak złapiesz doświadczanie to wtedy będziesz mógł poprosić (!!) o podwyżkę." Pożegnałem się i rozłączyłem. 10 minut później dzwoni do mnie babcia XD. Płaczliwym tonem błaga mnie, żebym wrócił się do tych firm i poprosił o przyjęcie do pracy XDD i jeszcze dodała, że nawet za darmo powinienem przez jakiś czas popracować i jeszcze szefa po rękach całować (to jest cytat) XDDDDDDDDDDD Żyć się odechciewa.

#praca #pracbaza #feels #polska #bekazpodludzi #zarobki #gospodarka #zalesie #gorzkiezale
rhyta77 - Ja pierrrdolę, stare pokolenie to pokolenie niewolników. Jestem obecnie na ...

źródło: comment_yS1bX0jjD27B48SRbo30mSYZYThNFaMn.jpg

Pobierz
  • 192
@rhyta77: i właśnie dlatego w tym państwie nigdy nie będzie dobrze, bo to zaczyna się od dołu: mało ci płacą, bo tak, więc ty mało zarabiasz, na nic cię nie stać, a firma skoro mało płaci to też to wykorzystuje na rynkach i nisko się ceni, konkurując przez to kosztem wytworzenia. Polacy NIE potrafią się cenić. 40 lat socjalizmu zrobiło z nas niewolników pracy dla samej pracy i... byle do pierwszego.
Moje oczekiwania finansowe to 3500 zł netto


@rhyta77: hehehehehehe.... ale ty wiesz że na te 3500 netto twoje to pracodawca musi z portfela wyłożyć 5 943,41 PLN... przekonaj mnie chłopaczku że na II roku studiów twoje umiejętności w czymkolwiek są takie że przyniesiesz mi zarobek 6000 PLN + x PLN dla mnie jako pracodawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pracbaza #feels #polska #bekazgimbusow #zarobki #gospodarka #zalesie #
3500 zł to się daję studenciakom (ze znajomością ang) w większych Polskich miastach


@ChlodnyKlecha: 3500 ? chyba #!$%@?&a studentkom (i to tym ładniejszym) za pracę na prywatce ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pokaż mi studenta który w Wawie dostaje 3500 do łapy nie mając żadnego doświadczenia w niczym. Mówimy o pracy w jakiejś normalnej firmie a nie w biznesie taty czy wujka ( ͡° ͜ʖ ͡
hahahahahah...#!$%@?&a... zalałem się piwerkiem... na obecnym rynku pracy to tak jak byś się reklamował tym że #!$%@?&a umiesz czytać, albo chodzić i to jest twoim głównym atutem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RobertKowalski: XDDDDDD

to kto wg. ciebie zasługuje, żeby otrzymywać 4k zł?
@rhyta77: napisałem ci to wyżej...
... masz mieć umiejętności w czymkolwiek takie że przyniesiesz mi zarobek 4089 PLN + x PLN dla mnie jako pracodawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... angielski lub niemiecki zna teraz każdy... noo chyba że na ten angielski lub niemiecki masz papiery tłumacza przysięgłego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz filmik... typowy przedstawiciel twojego pokolenia na rozmowie o pracę (
RobertKowalski - @rhyta77: napisałem ci to wyżej... 
... masz mieć umiejętności w cz...