Wpis z mikrobloga

Mirabelki, pomóżcie.

Jestem bladziochem, ale mam ciepłe tony. Szukam podkładu, który ma wyraźnie żółtą tonację (niemal jak żółtko w jajku, zawsze mogę taki kolor rozjaśnić mixerem z Kobo). Nic neutralnego, bo wtedy podkład jak zasycha to robi się różowy na mojej twarzy. (,)
Testowałam już Healthy Mixy, Fit Me, Revlona itd. i zawsze albo podkład był za różowy albo za pomarańczowy.
Tracę wiarę, że znajdę cokolwiek idealnego dla siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#makijaz #kosmetyki #mirabelkopomusz #rossmann #pokazkosmetyczke
  • 32
@Ushanka: Ja z Revlona 51 (który jest dla mnie za ciemny) przerzuciłam się na Estee Lauder Double Wear 1W1 Bone i jestem zachwycona. Żółciutki, trzyma się długo, jak nałożę go mało to ładnie się stapia ze skórą i go prawie nie widać, przestałam się świecić po 2h jak w przypadku Revlona. No tylko nie jest tani. W Sephorze koło 190zł, w necie kupiłam w promce za 110 około. Mam go już
@Ushanka: mineraly maja odcienie jasniejsze niz prawie wszystkie podklady klasyczne i o wiele bardziej zolte (Pixie dune i dew kiss to najbardziej zolte podklady jakie znam), ale ich uzytkowania trzeba sie uczyc
@magenciorek: Miałam kiedyś odcień N1 z True Match i u mnie robi się różowy. Dodatkowo mnie wysuszał, choć mam cerę mieszaną. Odstawiłam go po trzech użyciach. Żałuję jednak, że nie ma już u nas odcieni W1 i W2.

@Auth: Słyszałam o tym podkładzie, ale nie miałam okazji go przetestować . Chyba się jednak wybiorę do Douglasa. Co do Healthy Mix to tak, jest nowy odcień, ale on wpada w różowe
@Ushanka: Tylko ten z Estee może wysuszać, choć ja miałam wcześniej suche policzki (przed jego używaniem), to krem nawilżający i picie wody sprawiły, że mnie nie wysusza
@Ushanka: Teraz używałam AA Hydro Algi Błękitne Krem odżywczy intensywnie nawilżający. Skończył mi się i teraz mam z The Body Shop krem matujący z witaminą E - poleciła mi go sprzedawczyni, użyłam już kilka razy i nie widzę pogorszenia.
@Ushanka nie wiem jaki masz typ cery i budżet na podkład... ja miałam podobny problem - wszystko za różowe. Zdecydowałam się w końcu na podkład z maca - face and body, jest baaardzo lekki i nie kryje mocno, ale ja właśnie tego poszukiwałam. Kosztuje ok 150 zł za 120 ml, więc w ostatecznym rozrachunku to dobry deal :)
@Ushanka: a mi któraś Mirabelka poleciła podkłady Annabelle Minerals. Jest tam wersja Sunny i Golden, które mają żółte tony + jak napiszesz do nich na fb to pomogą Ci dobrać odcień. Są 3 wersje: kryjąca, matująca i rozświetlająca :)
@Ushanka: Jestem bladziochem z oliwkowymi, żółtymi tonami i używam matującego Annabelle Minerals w odcieniu "Golden fairest". Wybrałam chyba za pierwszym podejściem i idealnie pasuje. Próbka, o pojemności 1g w plastikowym pojemniczku, za niecałe 9 złotych, starcza na dłuuugo. Zdążysz go w tym czasie przetestować. Dla pewności możesz zamówić próbki "Golden fairest" i "Golden fair". Myślę, że będziesz zawolona. Nie przesuszy Ci policzków. Rozświetlający jest średni, trochę irytujące te drobinki. Kryjący posiada
ProResHq - @Ushanka: Jestem bladziochem z oliwkowymi, żółtymi tonami i używam matując...

źródło: comment_d88gFC8po85WjfBWGmDb2yujYC8kSwP5.jpg

Pobierz
@Ushanka: Skoro problemy z budżetem, to tym bardziej zainteresuj się minerałami - świetna jakość za niską cenę ( ͜͡ʖ ͡€) Mnie ten 1g wystarcza na miesiąc-dwa, w zależności od tego, jak często się maluję. Można jechać na próbkach w gorszym okresie #potwierdzoneinfo ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Tylko nie zamawiaj przez ich stronkę, bo nawet niczego gratis nie dorzucają. Mam jeden